Młotowiertarka 850W Vander SDS-Plus 3,5J do betonu i twardych materiałów
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 486.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1537
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 486.00
✅ Młotem udarowo-obrotowym VMU734 możemy wiercić z udarem w betonie,cegle, kamieniu i materiałach ceramicznych, wiercić bez udaru - w metalach, drewnie, tworzywach sztucznych oraz dłutować kanały, otwory i zagłębienia w betonie, cegle lub kamieniu.
✅ Najważniejsze funkcje jakie posiada młotowiertarka to kucie - w tym położeniu narzędzie robocze (dłuta, szpikulce) poruszają się ruchem posuwisto zwrotnym. Narzędzie jest zablokowane w jednym położeniu, umożliwiając tym samym kucie rowków lub bruzd, odkuwanie płytek ceramicznych oraz innych podobnych czynności. ✅ Kolejnym jest wiercenie - wiertło obraca się podczas pracy elektronarzędzia. Tą funkcję należy stosować podczas wiercenia w metalu, drewnie, plastiku, miękkich materiałach budowlanych. ✅ Wiercenie z udarem - narzędzie robocze (wiertło) obraca się i kuje. Ten rodzaj pracy używany jest podczas wiercenia otworów w twardych materiałach| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Vander |
| Seria | VANDER |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 850 W |
| Energia udaru | 3.5 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 4000 BPM |
| Waga urządzenia | 3.45 kg |
| Kod producenta | VMU734 |
| Indeks | LBGZLSK-7OK6PSX |