Młotowiertarka BERHARD 2600W SDS+ - Zestaw do kucia i wiercenia
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 281.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 281.00
⚡⚡Najpopularniejsze typy mocowania to uchwyty samozaciskowe oraz SDS+⚡⚡
⏩Uchwyt samozaciskowy luzuje się i dokręca ręką, bez żadnych dodatkowych narzędzi. Szybko i sprawnie wymienisz wiertło.
⏩Uchwyt SDS+ To uchwyt do zadań specjalnych takich jak kłucie czy wiercenie w wyjątkowo twardych materiałach takich jak np płyta żelbetowa.
✅DANE TECHNICZNE :
Napięcie: 230V-50HzMoc 2600WWaga ~4 kgCzęstotliwość udaru 5500/minPrędkość obrotów: 0-1350/minEnergia pojedynczego udaru 3,9 JObroty: prawo / lewoUchwyt SDS+✅ZESTAW ZAWIERA :
Młotowiertarkę BERHARD BER-MW-2600Głowica SDS-plusGłowica zwykła 2-13mmPrzecinak płaski SDS-plusSzpic do kucia SDS-plusWiertło SDS+ 8mmWiertło SDS+ 10mmWiertło SDS+ 12mmPręt ograniczający głębokość odwiertuRączkę pomocnicząInstrukcję obsługiSmar do głowicyKomplet zapasowych szczotekWalizkę transportowąPozwala na dopasowanie prędkości w zależności od wykonywanej pracy. W zależności od siły wciśnięta włącznika osiągniemy pożądane obroty. Lekkie wciśniecie mniejsze obroty mocniejsze wciśnięcie większe obroty
Przydatna do wkręcania i wykręcania śrub i wkrętów. Zmiana obrotów odbywa się za pomocą przełącznika w tylnej części obudowy i jest realizowana przez szczotkotrzymacz, dzięki czemu prędkość obrotowa zarówno w lewo jak i w prawo jest identyczna
⚡ Marka BERHARD specjalizuje się w sprzedaży narzędzi elektrycznych i spalinowych.
Produkty tej firmy są doceniane przez użytkowników Indywidualnych jak również profesjonalistów.
Cechują się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Berhard |
| Seria | BERHARD |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 2600 W |
| Energia udaru | 3.9 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Waga urządzenia | 4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7 kg |
| Kod producenta | BER-MW-2600 |
| Indeks | G3RBNU3-7LLOFF |