Młotowiertarka Bosch GBH 18V-26 18V 2x6Ah SDS+ Bezszczotkowa
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Dane techniczne GBH 18V-26:
Typ zasilania: akumulatoroweNapięcie zasilania: 18VSystem montażu osprzętu: SDS-PLUSMaksymalna energia udaru: 2.6JLiczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej: 0-4350 udary/ min.Nominalna prędkość obrotowa: 0-980 obrotów/minŚrednica wiercenia wiertłami w betonie: 4-26mmOptymalny zakres wiercenia w betonie: 8-16mmMaksymalna średnica wiercenia w metalu: 13mmMaksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30mmMaksymalna średnica wiercenia w betonie (koronką wiertniczą): 68mmPoziom ciśnienia akustycznego: 88 dB(A)Wymiary urządzenia:Długość: 347mmSzerokość: 102mmWysokość: 225mmZestaw Bosch 0611909003 zawiera:
Młotowiertarka Bosch GBH 18V-262x akumulator GBA 18V 6.0Ah I(1 600 A00 4ZN)Szybka ładowarka GAL 1880 CV (1 600 A00 B8G)Ogranicznik głębokości 210mm (1 613 001 010)Rękojeść dodatkowa (2 602 025 141)Sukno maszynoweWalizka narzędziowa| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Seria | Professional |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 1100 W |
| Energia udaru | 2.6 J |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 4350 BPM |
| Pojemność akumulatora | 6 Ah |
| Waga urządzenia | 3.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.26 kg |
| Kod producenta | L3DOTVP-B22HM |
| Gwarancja Producenta na okres | 36 miesięcy (po zarejestrowaniu urządzenia) |
| Indeks | PUD58L-27A4JZDKH |