Młotowiertarka Bosch GBH 4-32 SDS-Plus 900W 5J + walizka, 2 uchwyty
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
W wyposażeniu oferowanej młotowiertarki znajdują się:
1 wymienny uchwyt SDS-Plus1 wymienny szybkozaciskowy uchwyt wiertarskiogranicznik głębokości wierceniarękojeść dodatkowawalizka z tworzywa sztucznegoParametry techniczne:
Moc silnika 900 WEnergia udaru 5,0 J (zgodnie z procedurą EPTA 05/2009)Max. średnica wiercenia w betonie 32 mmMax. średnica wiercenia w betonie 90 mm (koroną wiertniczą)Maksymalna średnica wiercenia w stali 13 mmMaksymalna średnica wiercenia w aluminium 16 mmMaksymalna średnica wiercenia w drewnie 32 mmMoment obrotowy 32 NmPrędkość obrotowa od 0 do 760 obr/min (regulowana)Liczba udarów od 0 do 3.600 obr/min (regulowana)Długość przewodu zasilającego 4 mCiężar urządzenia 4,7 kgNajszybsza na świecie młotowiertarka klasy 4 kg firmy BOSCH w zestawie z dwoma wymiennym uchwytem :
1 uchwyt - uchwyt SDS-Plus do prac z udarem (wiercenie w betonie, cegle, kamieniu oraz kucie),
2 uchwyt - szybkozaciskowy, metalowy 13mm do prac bez udaru (wiercenie w stali, drewnie, aluminium oraz wkręcanie śrub i wkrętów, mieszanie farb i klejów).
Idealne urządzenie do prac budowlanych, remontowych oraz renowacyjnych.
Wyposażona w funkcję blokady obrotów do prac związanych z kuciem oraz w blokadę udaru do wiercenia w drewnie, stali czy aluminium.
Wbudowany system VIBRATION CONTROL - wyznaczający nowe standardy w dziedzinie wibracji w segmencie młotów SDS-Plus - osiągnięty poziom drgań 8 m/s2.
Dostawa zawiera:
Młotowiertarkę firmy BOSCHWymienny uchwyt SDS-PlusWymienny uchwyt szybkozaciskowyRękojeść przedniąZderzak głębokości wierceniaWalizkę z tworzywa sztucznegoInstrukcję obsługi| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Seria | Professional |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 900 W |
| Energia udaru | 4.2 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 3600 BPM |
| Waga urządzenia | 4.7 kg |
| Kod producenta | 7BMHOU-A8VUB3 |
| Gwarancja producenta na okres | 3 lata |
| Indeks | ZN1JCRG-VSE6HBO |