Młotowiertarka Bosch SDS-Plus 550W 1,5J - Wiercenie i Kucie w Betonie
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
W wyposażeniu oferowanej młotowiertarki znajdują się:
rękojeść przedniaogranicznik głębokości wierceniaParametry techniczne:
Moc silnika 550 WEnergia udaru 1,5 J (zgodnie z procedurą EPTA 05/2009)Uchwyt wiertarski SDS-PlusMax. średnica wiercenia w betonie 20 mmMax. średnica wiercenia w stali 13 mmMax. średnica wiercenia w aluminium 15 mmMax. średnica wiercenia w drewnie 30 mmPrędkość obrotowa od 0 do 2.300 obr/minMax. liczba udarów od 0 do 5.800 /minCiężar urządzenia 2,0 kgNowej generacji system przeniesienia napędu - silnik o mocy 550 W i wysokiej prędkości obrotowej 2.300 obr/min, dzięki któremu zarówno wiercenie w betonie, jak również w stali, drewnie i aluminium nie wymaga dużego wysiłku.
Uchwyt narzędziowy SDS-Plus z osłoną przeciwpyłową do prac z udarem - wiercenie w betonie, cegle, kamieniu oraz kucie.
Pneumatyczny mechanizm udarowy o maksymalnej energii udaru wynoszącej 1,5 J, dzięki któremu wiercenie w najtwardszym betonie to teraz przyjemność.
Funkcja kucia (blokada obrotów), dzięki której można wykonywać prace dłutujące w cegle, kamieniu i betonie.
System Vario-Lock umożliwiający ustawienie dłuta w 36 różnych pozycjach, ułatwia kucie w trudno dostępnych miejscach.
Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe, które chroni silnik przed uszkodzeniem w chwili zablokowania wiertła oraz chroni użytkownika przed odniesieniem obrażeń.
Blokada udaru do wiercenia w stali, w drewnie i w aluminium.
Przestawiana wokół osi urządzenia przednia rękojeść dodatkowa z regulowanym ogranicznikiem głębokości wiercenia.
Rękojeść tylna pokryta miękkim materiałem typu Softgrip dzięki któremu zmniejszono drgania przenoszone na przegub dłoni.
Kompaktowa i lekka konstrukcja - waga wynoszą 2 kg zwiększa ergonomię i zapewnia duży komfort obsługi.
System Bosch Electronic regulacja prędkości obrotowej od 0 do 2300 obr/min poprzez stopniowanie nacisku na przycisk włącznika.
Przełącznik biegu w prawo/lewo do wkręcania i wykręcania śrub i wkrętów z systemem kompensacji mocy, dzięki któremu prędkość obrotowa zarówno w lewo jak i w prawo jest identyczna.
Dostawa zawiera:
Młotowiertarkę firmy BOSCHRękojeść przedniąOgranicznik głębokości wierceniaInstrukcja obsługi| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Seria | 06033A9322 |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 550 W |
| Energia udaru | 1.7 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 5800 BPM |
| Waga urządzenia | 2 kg |
| Kod producenta | FZKT0P-IO2WD21 |
| Indeks | JFGP2D-UYEEEXFK |