Młotowiertarka Hikoki 18V SDS+ Bezszczotkowa z 2 akumulatorami 5Ah
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1562.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1485
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1562.00
MŁOTOWIERTARKA HIKOKI 18V SDS+ UDAROWA BEZSZCZOTKOWA, LED, SYSTEM RFC 2X5AH
Młotowiertarka DH18DPB 2 x akumulator 5Ah BSL1850C,ładowarka,walizka systemowa HITSYSTEM,rękojeść boczna,głębokościomierzWIERTŁA ZE ZDJĘCIA NIE MA W ZESTAWIE! JEST CAŁA RESZTA ZE ZDJĘCIA POZA WIERTŁEM !
Nowa młotowiertarka SDS + z rękojeścią typu pistoletowego, napędzana wydajnym silnikiem bezszczotkowy w klasie 18V jest nie tylko mocna, ale także kompaktowa co zapewnia doskonałą obsługę i wygodną pracę. Wyposażona jest w 2 tryby pracy (wiercenie i wiercenie z udarem) i najlepszą w swojej klasie prędkość wiercenia. Urządzenie wyposażone jest w elektroniczną regulację prędkości, rękojeść antypoślizgowa Soft Touch, diodę LED oświetlającą miejsce pracy oraz system RFC zabezpieczający użytkownika przed niekorzystnymi skutkami zablokowania wiertła podczas pracy. Posiada również system AUTO-STOP, dzięki któremu można zaprogramować parametry pracy np. głębokość wiercenia kolejnych otworów. Do zasilania narzędzia użyto nowych kompaktowych akumulatorów BSL1850C.
Max średnica wiercenia stal (mm) 13 Max średnica wiercenia drewno (mm) 18 Prędkość obrotowa (1/min) 0-800/0-1080 Max średnica wiercenia beton (mm) 18 Energia pojedynczego udaru (J) 1,3 Liczba udarów (1/min) 0-4100/0-5500 Długość całkowita (mm) 235 Waga (kg) 2,1 Napięcie akumulatora (V) 18 Silnik bezszczotkowy- takŚwiatło led takObroty prawo/lewo takObudowa soft grip takWalizka transportowa takUchwyt SDS- plus- takElektroniczny system sterowania prędkością- takSystem RFC (Reactive Force Control) zabezpiecza ręce użytkownika w trakcie nagłego zaklinowania (zatrzymania) się wrzeciona. System sprawdza obciążenie silnika i w przypadku jego gwałtownego wzrostu odcina zasilanie.WIERTŁA ZE ZDJĘCIA NIE MA W ZESTAWIE! JEST CAŁA RESZTA ZE ZDJĘCIA POZA WIERTŁEM !
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Hikoki |
| Seria | DH18DPB WPZ |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 0 W |
| Energia udaru | 1.3 J |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 5500 BPM |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Waga urządzenia | 2.1 kg |
| Kod producenta | DH18DPBWPZ |
| Indeks | TX175RB-8R33OWP6 |