ODKURZACZ 2W1 BEZPRZEWODOWY TEFAL X-FORCE FLEX AQUA MOP 45MIN LED RURA FLEX
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: TY98C0
Seria X-Force Flex zdobyła prestiżowy Laur Klienta - TOP MARKA 2025, przyznawany na podstawie ogólnopolskiego plebiscytu konsumentów. To potwierdzenie, że jesteśmy jednym z liderów w swojej kategorii i wyborem tysięcy zadowolonych klientów w całej Polsce. Dziękujemy za zaufanie - to dzięki Wam nasze produkty są symbolem jakości i niezawodności.
Podstawowe informacje:
✅ Moc ssania: do 150 Air Wattów
✅ Czas pracy: do 45 minut na jednym ładowaniu
✅ Końcówka odkurzająco-mopująca Aqua: Tak
✅ Zginana rura Flex: Tak
Dodatkowe informacje:
Szczotka z podświetleniem LEDCyfrowy panel sterowaniaZbiornik na kurz o pojemności 900 mlCzas ładowania: 180 minut
Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL X-Force Flex AQUA 12.60 jest idealny dla:
⭐ Dla właścicieli zwierząt domowych - Odkurzacz z mocnym ssaniem i funkcją mopowania świetnie poradzi sobie z sierścią i śladami łapek na podłodze.
⭐ Dla rodzin z małymi dziećmi - Dzięki funkcji 2w1 można jednocześnie odkurzać i zmywać podłogę, co oszczędza czas i pozwala łatwiej utrzymać higienę w domu.
⭐ Dla osób dbających o wygodę i ergonomię - Elastyczna rura Flex eliminuje konieczność schylania się do odkurzania pod meblami.
⭐ Dla osób odkurzających większe powierzchnie - Dzięki wydajnej baterii czas pracy do 45 minut pozwala na jednorazowe sprzątanie większej powierzchni.
⭐ Dla osób starszych - Lekka konstrukcja, zginana rura i opcja bezprzewodowego działania sprawiają, że sprzątanie staje się mniej uciążliwe.
Ten model idealnie sprawdzi się dla tych, którzy chcą mieć zarówno standardowy odkurzacz do codziennego sprzątania, jak i wygodny moduł ręczny do szybkich porządków. Odpinany moduł ręczny doskonale nadaje się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak wnętrza samochodu, meble tapicerowane czy półki. Dzięki funkcji 2w1 możesz łatwo przełączać się między pełnym sprzątaniem a szybkim odkurzaniem wybranych powierzchni, co pozwala na pełną elastyczność.
Tryb Auto korzysta z zaawansowanej technologii Smart Brush, która sprawia, że silnik automatycznie dostosowuje moc ssącą do sprzątanej powierzchni, dając perfekcyjne rezultaty za każdym razem.
Cyfrowy panel sterowania wyświetla czas, jaki został do całkowitego wyczerpania się baterii. Panel ułatwia także przełączanie się między trybami mocy i korzystanie z trybu Boost.
Zaoszczędź czas i wysiłek z innowacyjną głowicą Aqua, która umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Dzięki tej funkcji możesz sprzątać skutecznie, redukując czas pracy o połowę, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę i oszczędność czasu. W jednym ruchu usuniesz kurz, brud i ślady po zwierzętach czy dzieciach, zapewniając podłogom błysk i czystość bez potrzeby powtarzania tych czynności osobno.
Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie dzięki pomysłowo zaprojektowanej elastycznej rurze z technologią Flex. Teraz bez trudu dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami, a szczotka Power LED Vision pozwoli Ci dostrzec nawet najmniejsze drobinki kurzu.
Zbiornik na kurz o pojemności 0,9 l umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Zbiornik możesz w każdej chwili zdjąć bez odłączania modułu ręcznego. Dodatkowo, zbiornik oraz filtr można myć pod bieżącą wodą.
X-Force Flex pozwala dotrzeć w każdy kąt i zapewnia łatwe odkurzanie od podłogi aż po sufit.
Testuj przez 30 dni możliwości produktów Tefal, zatrzymaj albo zwróć jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań!
*Pełna informacja dotycząca programu Satysfakcja Gwarantowana dostępna jest w Regulaminie Promocji, który jest dostępny na dole opisu produktu w sekcji "Dodatkowe informacje".
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | X-Force Flex 12.60 Aqua TY98C0 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 25.2 V |
| Moc | 320 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.55 l |
| Czas ładowania | 180 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | tak |
| Szerokość produktu | 24 cm |
| Wysokość produktu | 27 cm |
| Waga produktu | 2.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Kod producenta | TY98C0 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Filtr | antyalergiczny EPA, zmywalny |
| Komunikacja | wskaźnik stanu akumulatora, wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | Zginana rura Flex, 2w1 odkurzanie i mopowanie, Automatyczna regulacja mocy, Wymienna bateria |
| Załączone wyposażenie | Elektroszczotka z podświetleniem Deep Power Vision, Mopująca głowica Aqua 2w1, 2 ściereczki mopujące z mikrofibry, 2x Zintegrowane, szczotki EasyBrush, Mini turboszczotka, Ssawka szczelinowa, Miękka szczotka do mebli tapicerowanych, 2 filtry zmywalne oraz 1, filtr EPA, Baza do ładowania do montażu na ścianie |
| Indeks | W4KCMS-ODWTGZ |