ODKURZACZ 2W1 PIONOWY BEZPRZEWODOWY BOSCH FLEXXO GEN2 28VMAX BEZWORKOWY
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Odkurzacze bezprzewodowe 2w1 Flexxo marki Bosch to coś znacznie więcej niż połączenie ich części. Te pracowite urządzenia codziennie pomagają dokładnie wyczyścić wszystkie rodzaje podłóg, niemal tak jak odkurzacz pionowy stojący. Okruszki na blacie po śniadaniu? Wygodnie wypnij odkurzacz ręczny - zbierz okruszki niemal bez wysiłku. Od kanapy po szufladę - wystarczy przykręcić odpowiednią, elastyczną, zintegrowaną końcówkę, aby wyczyścić wszystko w dowolnym miejscu i czasie.
Kiedy życie się toczy, Flexxo przychodzi na ratunek. Bez względu na rodzaj zabrudzenia czy trudno dostępne miejsca, odkurzacz Flexxo jest wyposażony tak, że poradzi sobie z każdym zadaniem. Używaj w pozycji pionowej. Wypnij odkurzacz podręczny. Ewentualnie skorzystaj ze ssawek Flexxo - które są zawsze pod ręką w komorze w obudowie odkurzacza.
Podłoga, sufit czy samochód. Parkiet, płytki czy dywan. Odkurzaj bez wysiłku wszystkie zakamarki i rodzaje podłóg elastycznym, bezprzewodowym odkurzaczem z rodziny Flexxo. Łatwy w obsłudze i doskonale dopasowany, niezależnie od tego, czy używasz go do cotygodniowego gruntownego sprzątania, czy po prostu chcesz pozbyć się okruchów po obiedzie. Na tyle smukły i elastyczny, że łatwo wsunąć go pod kanapę. Inteligentnie zaprojektowany - może stać pionowo w dowolnym miejscu.
Nic nie powstrzyma pionowych stojących odkurzaczy bezprzewodowych Flexxo marki Bosch przed osiągnięciem najwyższej wydajności odkurzania. Nawet przepełniony pojemnik na kurz. Kolejną zaletą Flexxo jest długi czas pracy - dzięki technologii akumulatorów litowo-jonowych możesz odkurzyć cały dom za jednym razem. Na górze: napędzana silnikiem szczotka AllFloor z oświetleniem LED zapewnia widoczne rezultaty sprzątania na wszystkich rodzajach podłóg. Aby doładować urządzenie, wystarczy podłączyć odkurzacz pionowy do gniazdka. To proste!
Każdy dom jest wyjątkowy. Zmotoryzowana szczotka AllFloor PowerBrush zapewnia widoczne rezultaty odkurzania wszystkich podłóg, w tym parkietu, dywanów i płytek. Dzięki diodom LED wyczyścisz nawet najciemniejsze zakamarki. W celu uzyskania szybkich rezultatów sprzątania działa przy wysokich obrotach (do 4000 obr./min).
Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz
System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.
Czyszczenie wszystkich powierzchni : dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu - a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.
Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża
Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka
Czas pracy na jednym ładowaniu: 55 minut
Czas ładowania:5h
Podświetlenie: Tak
Typ: bezworkowy
Zasilanie: bateryjne (Li-ion)
Czyszczenie na mokro: Nie
Odkurzacz ręczny i pionowy 2 w 1: Tak
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | BCH3K2851 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.4 l |
| Czas pracy bezprzewodowej | 55 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Szerokość produktu | 26.5 cm |
| Głębokość produktu | 18 cm |
| Waga produktu | 3.62 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.2 kg |
| Kod producenta | BOSBCH3K2851 |
| Indeks | 41AUIWP-S2P0ILY |