ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY 2W1 TEFAL X-FORCE FLEX AQUA 12,60 AUTO 45 MINUT
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Produkt jest fabrycznie nowy!
Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex 12.60 Auto to połączenie skuteczności i rozwiązań poprawiających komfort sprzątania. Odkryj wysoką moc ssąca do 150 Airwattów* i wydajną baterią pozwalającą na 45 minut pracy urządzenia**. Technologia Aqua pozwala skrócić czas sprzątania o połowę, a rozwiązania takie jak: tryb Auto, który samodzielnie dostosowuje moc ssącą do sprzątanej powierzchni czy cyfrowy panel sterowania pozwalający na bieżąco monitorować parametry pracy, sprawiają, że codzienne porządki są naprawdę łatwe.
*używając przycisku Boost.
**w trybie Eco przy użyciu odkurzacza ręcznego.
Korzystaj z szerokiej gamy dodatkowych akcesoriów, takich jak zintegrowane szczotki EasyBrush, mini turboszczotka czy ssawka szczelinowa, które pomogą Ci posprzątać nawet najbardziej niedostępne zakamarki w domu czy samochodzie.
✅Głowica Aqua 2w1 do odkurzania i mopowania
✅Elektoszczotka Deep Power LED Vision do podłóg i dywanów
✅Mini turboszczotka do usuwania sierści
✅Miękka szczotka do mebli tapicerowanych
✅Ssawka szczelinowa do trudno dostępnych szczelin
✅Baza do ładowania do montażu na ścianie
✅Ściereczki mapujące do lekkich i dużych zabrudzeń
✅2 zintegrowane szczotki EasyBrush
✅2 filtry zmywalne oraz 1 filtr EPA
Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL X-Force Flex AQUA 12.60 jest idealny dla:
✅Dla właścicieli zwierząt domowych - Odkurzacz z mocnym ssaniem i funkcją mopowania świetnie poradzi sobie z sierścią i śladami łapek na podłodze.
✅Dla rodzin z małymi dziećmi - Dzięki funkcji 2w1 można jednocześnie odkurzać i zmywać podłogę, co oszczędza czas i pozwala łatwiej utrzymać higienę w domu.
✅Dla osób dbających o wygodę i ergonomię - Elastyczna rura Flex eliminuje konieczność schylania się do odkurzania pod meblami.
✅Dla osób odkurzających większe powierzchnie - Dzięki wydajnej baterii czas pracy do 45 minut pozwala na jednorazowe sprzątanie większej powierzchni.
✅Dla osób starszych - Lekka konstrukcja, zginana rura i opcja bezprzewodowego działania sprawiają, że sprzątanie staje się mniej uciążliwe.
Tryb Auto korzysta z zaawansowanej technologii Smart Brush, która sprawia, że silnik automatycznie dostosowuje moc ssącą do sprzątanej powierzchni, dając perfekcyjne rezultaty za każdym razem.
W sytuacji gdy elektroszczotka napotka duży opór (np. przez długie włókna dywanu), funkcja bezpieczeństwa automatycznie zmniejszy jej prędkość, dzięki czemu szczotka nie zablokuje się
Skróć czas sprzątania o połowę z głowicą Aqua, dzięki której jednocześnie skutecznie odkurzysz i umyjesz podłogi.
Cyfrowy panel sterowania wyświetla czas, jaki został do całkowitego wyczerpania się baterii. Panel ułatwia także przełączanie się między trybami mocy i korzystanie z trybu Boost.
Specyfikacja:
Napięcie akumulatora [V]: 25.2Maksymalny czas pracy [min]: 45Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.8Napięcie akumulatora [V]: 25.2Czas pracy [min]: 45Maksymalny czas pracy [min]: 45Czas pracy - funkcja Turbo [min]: 17Czas ładowania [h]: 3Poziom hałasu [dB]: 82Zasilanie: AkumulatoroweTyp filtra: CyklonowyWyświetlacz: TakStacja ładująca/dokująca: Tak - z możliwością montażu na ścianieZginana rura: TakRegulacja mocy ssania: TakLiczba poziomów mocy ssania: 3Odłączany odkurzacz ręczny: TakDla alergików: TakDla posiadaczy zwierząt: TakRura teleskopowa: NieTurboszczotka: TakElektroszczotka: TakSystem filtracji: 2-stopniowyTyp filtra: CyklonowyModel filtra: HEPAKolor: Niebiesko-czarnyWaga [kg]: 2.9Funkcje:
Elektroszczotka,Turboszczotka,Możliwość wymiany baterii,Podświetlana szczotka,Wyświetlacz,Odłączany odkurzacz ręczny,Praca na mokro,Regulacja mocy ssania,Dla alergików,Dla posiadaczy zwierząt| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | X-Force Flex 12.60 Aqua TY98C0 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 25.2 V |
| Moc | 320 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.55 l |
| Czas ładowania | 180 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | tak |
| Szerokość produktu | 24 cm |
| Wysokość produktu | 27 cm |
| Głębokość produktu | 115 cm |
| Waga produktu | 2.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Kod producenta | TY98C0 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Filtr | antyalergiczny, antyalergiczny EPA, zmywalny |
| Komunikacja | wskaźnik stanu akumulatora, wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | 2w1 odkurzanie i mopowanie, Automatyczna regulacja mocy, EasyFlex, Wymienna bateria, Zginana rura Flex |
| Załączone wyposażenie | 2 ściereczki mopujące z mikrofibry, 2x Zintegrowane szczotki EasyBrush, 2 filtry zmywalne oraz 1 filtr EPA, Baza do ładowania do, montażu na ścianie, Elektroszczotka z podświetleniem Deep Power Vision, Miękka szczotka do mebli tapicerowanych, Mini, turboszczotka, Mopująca głowica Aqua 2w1, ssawka szczelinowa, Ssawka szczelinowa |
| Indeks | OW9RGDX-CYWSC |