ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY TEFAL X-FORCE FLEX 9.60 AQUA, 18V, 45MIN POD MEBLE
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 0
Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL TY20C4WO X-Force Flex 9.60 Aqua
Odkurzacz bezprzewodowy Tefal Ty20C4Wo X-Force Flex 9.60 Aqua Odkurzacz bezprzewodowy Tefal Ty20C4Wo X-Force Flex 9.60 Aqua to nowoczesne urządzenie, które ułatwi Ci codzienne sprzątanie. Odkurzacz wyposażony jest w innowacyjny system Flex, który umożliwia jego złożenie pod kątem 180 stopni, ułatwiając docieranie do trudno dostępnych miejsc, takich jak pod meblami czy ścianami. Dzięki wbudowanemu systemowi filtracji odkurzacz doskonale oczyszcza powietrze z kurzu i alergenów, co sprawia, że jest idealny dla osób cierpiących na alergie. Odkurzacz Tefal Ty20C4Wo X-Force Flex 9.60 Aqua jest również wyposażony w specjalne końcówki, które umożliwiają skuteczne odkurzanie różnych powierzchni, takich jak dywany, parkiety czy płytki. Dzięki wysokiej wydajności, łatwości obsługi i funkcjonalności, odkurzacz Tefal Ty20C4Wo X-Force Flex 9.60 Aqua sprawi, że sprzątanie stanie się szybsze i bardziej efektywne, pozostawiając Twoje wnętrza czyste i świeże. Korzyści: - akumulator litowo-jonowym o napięciu 18V, - czas pracy do 45 minut, - czas ładowania 3 godziny, - specjalny tryb Auto to dostosowanie mocy ssącej do odkurzanej powierzchni, - fura Flex umożliwia odkurzanie pod meblamy bez schylania się, - elektroszczotka z oświetlenie LED odkurzanej podłogi, - elektroniczny wyświetlacz, - wydajny sulnik Digital Force, - zbiornik na kurz o pojemności 440 ml.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | X-Force Flex 9.60 Aqua |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Moc | 250 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.44 l |
| Czas ładowania | 180 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | tak |
| Szerokość produktu | 0 cm |
| Wysokość produktu | 0 cm |
| Głębokość produktu | 27 cm |
| Waga produktu | 2.2 kg |
| Kod producenta | TY20C4WO |
| Indeks | CVVM78-PZTQX |