ODKURZACZ BOSCH PROPOWER BGL6POW2, TURBOSZCZOTKA, HEPA, ZDALNE STEROWANIE
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 0
Filtr HEPA: idealny dla alergików. Filtr jest na dodatek zmywalny, dzięki czemu unikasz dodatkowych kosztów.
Wierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego.
Filtruje do 99,95% drobne cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - idealny dla alergików.
A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.
Bez niewygodnego schylania się, aby zmienić moc w odkurzaczu w zależności od odkurzanej powierzchni.
Remote Power Control umożliwia Ci zdalną regulację ustawień pracy za naciśnięciem odpowiedniego przycisku umieszczonego na rączce. Jeden przycisk i przełączysz się w tryb Turbo, przerwiesz pracę na standby, albo dostosujesz moc do żądanego poziomu.
Teraz jeszcze łatwiej odkurzysz wszystkie rodzaje powierzchni.
Remote Power Control: zdalne sterowanie z regulacją mocy w rączce.
Wbudowane akcesoria zawsze pod ręką: delikatna szczotka do odkurzania mebli bez zarysowań i ssawka do odkurzania trudno dostępnych miejsc
Szczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem. Idealna również do delikatnych podłóg parkietowych
Przełączalna szczotka dywan/podłoga
Wyróżniający design: obudowa z matowym wykończeniem oraz przycisk z podświetleniem LED.
Promień działania: 12 m
Rura teleskopowa
Pojemność worka wymiennego: rozmiar L
Automatyczne zwijanie kabla
4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka
Elektroniczna regulacja siły ssania
Wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz
Parkowanie pionowe i poziome
Przyciągający uwagę premium design. Matowe wykończenie obudowy podkreśla współczesny styl, jednocześnie mając swoje praktyczne uzasadnienie redukując widoczność odcisków palców. Kolorystyka w modnych kolorach oraz oświetlenie LED przy przycisku: wskaźnik świeci się, gdy odkurzasz zaś miga w trybie standby.
Turboszczotka dla ekstra-dokładnych rezultatów odkurzania dywanów
Możesz łatwo osiągnąć najlepsze rezultaty z turboszczotką. Przy równoczesnym odkurzaniu i wyczesywaniu obrotowym wałkiem, turboszczotka niezwykle dokładnie usuwa włókna, włosy, nitki i sierść z dywanów i wykładzin.
W każdym domu znajdują się miejsca, które trudno odkurzyć np.: klosze żyrandoli czy miejsca w rogach sufitu.
Z wielofunkcyjną szczotką dosięgniesz nawet te najdalsze.
Jej miękkie włosie zapewni delikatne czyszczenie bez ryzyka zadrapań. Możesz ja przyłączyć bezpośrednio do uchwytu węża lub na końcu rury teleskopowej - a ponieważ jest zintegrowana, masz ją zawsze pod ręką gotową do użycia wtedy, kiedy potrzebujesz.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | ProPower BGL6POW2 |
| Moc nominalna | 850 W |
| Zasięg pracy | 12 m |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 4 l |
| Filtr | HEPA |
| Kod producenta | BOSBGL6POW2 |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | Dla alergików, Remote Power Control |
| Indeks | P7JW8J-A5XB9V |