ODKURZACZ BOSCH PROSILENCE BGL8SIL6 - FILTR HEPA, AUTOM. REGULACJA, CICHOŚĆ
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-2290
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Odpowiedni dla osób cierpiących na alergie.
Oddychaj spokojnie dzięki filtrowi HEPA, który wytwarza powietrze wywiewane, które jest czystsze niż powietrze otoczenia.
Filtruje on 99,95% drobnych cząsteczek kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - jest idealny dla alergików. ***** Filtr zmywalny oznacza brak kosztów konserwacji.
Tkaninowy wąż ssący: wytrzymały, elastyczny i wyjątkowo długi - dla większej wygody i łatwej obsługi.
Optymalna moc ssania bez konieczności zmiany ustawień.
Zwykle trzeba zmieniać ustawienia, gdy zmieniamy podłogę twardą na dywan. Dzięki sterowanej czujnikiem funkcji Automatic Power Control odkurzacz dostosowuje moc ssania do wszystkich rodzajów podłóg, zapewniając optymalne rezultaty przy użyciu tylko jednego ustawienia.
Ssawka do twardych podłóg z miękkimi szczotkami. Odpowiednia do delikatnego czyszczenia wrażliwych podłóg, takich jak parkiet.
Bardzo długie narzędzie szczelinowe
Pojemność worka na kurz: XXL
Promień działania: 15 m
Automatyczne zwijanie kabla
Zmienna regulacja siły ssania
Wymiary 275 x 320 x 480 mm
Waga - tylko 5,5 kg
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | ProSilence BGL8SIL6 |
| Moc nominalna | 800 W |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Filtr | HEPA |
| Szerokość produktu | 32 cm |
| Wysokość produktu | 27.5 cm |
| Głębokość produktu | 48 cm |
| Waga produktu | 7.7 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.1 kg |
| Kod producenta | BOSBGL8SIL6 |
| Cechy dodatkowe | Możliwość prania filtra, Schowek na przewód sieciowy |
| Indeks | 6X36ZM-5MTCCK0ZPR |