ODKURZACZ BOSCH SERIES 6 BCS61113 2W1 LITE BEZWORKOWY, 30MIN, POWER FOR ALL
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Funkcja 2w1 - odkurzacz pionowy i ręczny w jednym
Dzięki odłączanej głowicy ręcznej, urządzenie umożliwia wygodne sprzątanie zarówno podłóg, jak i mebli czy trudno dostępnych miejsc
Czas pracy do 30 min (25 min ze szczotką) - sprzątanie bez przerw
Akumulator litowo-jonowy pozwala na aż 30 min pracy w trybie normalnym i 25 min z elektroszczotką AllFloor
Wymienny akumulator Power for ALL 18 V - gotowy na dłuższe sprzątanie
System Bosch Power for ALL umożliwia korzystanie z tego samego akumulatora w różnych urządzeniach, jak wiertarki czy kosiarki
Elektroszczotka AllFloor Power i silnik DigitalSpin - skuteczne odkurzanie
Zaawansowana szczotka wraz z silnikiem cyfrowym zapewniają skuteczność zbierania kurzu powyżej 99,9 %
Lekka i zwrotna konstrukcja - komfort sprzątania bez wysiłku
Całość waży tylko 2,3 kg, a elastyczna, giętka rura pozwala sięgnąć nawet sufitu lub za meble
Pojemnik 0,3 l i filtr Pure Air - higiena bezkontaktowego opróżniania
Bezworkowy system i łatwy w czyszczeniu filtr zapewniają komfort bez bezpośredniego kontaktu z kurzem
Regulacja mocy ssania - dostosowana do potrzeb
Możliwość wyboru mocy ssania pozwala na efektywne sprzątanie różnych powierzchni - od kurzu na podłodze po sierść zwierząt
Niska waga (2,3 kg) i elastyczna rura sprawiają, że sprzątanie jest wygodne, nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak sufity, wnęki czy za meblami
Możliwość zmiany mocy odkurzania pozwala dopasować działanie urządzenia do konkretnej powierzchni - dywany, parkiet, meble czy sierść zwierząt
Odkurzacz posiada odłączaną część ręczną, co umożliwia szybkie przejście od sprzątania podłóg do mebli, schodów czy wnętrza samochodu - bez dodatkowego sprzętu
Kompatybilność z systemem Power for ALL 18 V oznacza, że ten sam akumulator możesz używać w wielu domowych urządzeniach Bosch - to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie
Konstrukcja dostosowana do przechowywania przy ścianie.
Dzięki temu możesz umieścić stację dokująco - ładującą w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu!
Zawsze w pełni naładowany i gotowy do pracy odkurzacz pod ręką!
Pozbycie się brudu zebranego w pojemniku jest proste i higieniczne.
Zanieczyszczenia wyrzuca się bezpośrednio do kosza na śmieci.
Nie powoduje to powstawania kłębów kurzu.
Odkurzacz pionowy Bosch Series 6 BCS61113
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | BCS61113 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.3 l |
| Filtr | Filtr higieniczny |
| Czas ładowania | 240 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 30 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | nie |
| Praca na mokro | nie |
| Szerokość produktu | 26.5 cm |
| Wysokość produktu | 116 cm |
| Głębokość produktu | 16.5 cm |
| Waga produktu | 2.4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.5 kg |
| Kod producenta | BCS61113 |
| Cechy dodatkowe | Ergonomiczny uchwyt, Montaż naścienny / rzutowanie na sufit |
| Załączone wyposażenie | elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa |
| Indeks | BJEH1AS-2PAZDA1CF |