ODKURZACZ CYKLONOWY BEZWORKOWY 4000W TURBOSZCZOTKA REGULACJA, FILTR HEPA
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 281.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 281.00
⭐ Innowacyjna technologia cyklonowa - MultiCyclone
⭐ Najwyższa maksymalna wydajność ssania dostępna na rynku, aż 4000W maksymalnie PeakPower
⭐ Nowoczesny silnik z systemem zabezpieczającym przed przegrzaniem
⭐ Solidna obudowa z wysokiej jakości materiałów
⭐ Większy zasięg, rura teleskopowa, wąż, uchwyt oraz kabel - największy zasięg na rynku, aż do 10m
Innowacyjna technologia MultiCyclone jest bardziej wydajna niż tradycyjne rozwiązania, ponieważ zatrzymuje znacznie więcej zanieczyszczeń i kurzu, zapobiegając ich powrotowi do powietrza. W rezultacie powietrze wychodzące z odkurzacza jest czystsze i bezpieczniejsze dla alergików oraz osób z problemami oddechowymi.
Odkurzacz wykorzystuje system filtracji powietrza, który separuje cząsteczki kurzu od zassanego powietrza w komorze odkurzacza.
W ten sposób urządzenie zapewnia czyste powietrze, pozbawione wszelkich zanieczyszczeń i alergenów.
Dodatkowo technologia filtra HEPA sprawia, że jest one zmywalny - w praktyce oznacza to, że po użytkowaniu, wystarczy je przemyć pod bieżącą woda, aby je oczyścić.
Dzięki zastosowaniu technologii bezworkowej, w odkurzaczu nie gromadzą się mikroorganizmy i zanieczyszczenia, które przy tradycyjnych odkurzaczach rozwijają się wewnątrz worka.
Ponieważ w jego komorze nie gromadzą się roztocza, bakterie ani inne drobnoustroje odkurzacz Lehmann pozbawiony jest nieprzyjemnych zapachów, które zwykle kojarzą się odkurzaniem.
Odkurzacz charakteryzuje się znacznie dłuższym przewodem zasilającym, co pozwala na swobodne przemieszczanie się i odkurzanie większych powierzchni bez konieczności ciągłego przełączania gniazdka.
Gumowane kółka nie porysują Twoich paneli, bądź parkietu. Dodatkowo zwiększają stabilność urządzenia.
Rura odkurzacza jest również dłuższa oraz znacznie szersza, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak górne półki czy kąty. Grubsza rura pozwala na szybsze oraz skuteczniejsze odkurzanie.
Bogaty zestaw szczotek, zapewnia lepsze czyszczenie i usuwanie zabrudzeń, nawet w ciasnych szczelinach samochodowych. Wzmocniona obudowa odkurzacza, gwarantuje trwałość i niezawodność sprzętu, a także skutecznie chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Jednym z najważniejszych atutów Lehmann Tinosa max 4000 jest jego wygodna obsługa:
▶ Gumowana rączka zwiększa komfort pracy
▶ Ułatwione zwijanie kabla oraz włączanie/wyłączanie przy pomocy przycisku nożnego, bez konieczności schylania się
▶ Regulowana teleskopowa rura dla odkurzania w dogodnej pozycji
▶ Szybkie przemieszczanie dzięki lekka i mobilnej konstrukcji
▶ Uchwyt na akcesoria, pozwala zachować porządek podczas przechowywania
▶ Opróżnianie pojemnika w kilka sekund, bez konieczności dotykania brudnych części
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | Tinosa 4000W |
| Moc nominalna | 700 W |
| Zasięg pracy | 10 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 1.8 l |
| Filtr | HEPA |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Waga produktu | 4 kg |
| Kod producenta | ODKURZACZ CYKLONOWY BEZWORKOWY DOMOWY |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | Automatyczne zwijanie kabla, Duża siła ssania, Małe wymiary, Niska waga, Przyjazny dla alergików, Regulacja ssania, Wygodny, uchwyt, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Łatwe opróżnianie, Łatwy w przechowywaniu |
| Załączone wyposażenie | Odkurzacz, Polska instrukcja obsługi, Rura teleskopowa, metalowa, Solidne opakowanie, Ssawka wielofunkcyjna, Szczotka do dywanów,, Szczotka turbo, Wąż |
| Indeks | NDBNYZ-1ZG5N07SA |