ODKURZACZ PIONOWY BOSCH BCS61113 18V UNLIMITED 6 BEZPRZEWODOWY 2W1, 30 MIN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Odkryj nową definicję sprzątania z odkurzaczem pionowym Bosch Unlimited 6, który łączy wyjątkową moc z niezwykle lekką konstrukcją. Ten model to idealne rozwiązanie do codziennego, szybkiego i dokładnego sprzątania całego domu - od podłogi aż po sufit. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie, sprawia, że porządki stają się przyjemnością, a nie obowiązkiem.
Nie idź na kompromisy, jeśli chodzi o czystość. Bosch Unlimited 6 to gwarancja dokładnego sprzątania, dzięki ponad 99,9% skuteczności odkurzania. Ta imponująca wydajność jest efektem idealnej synergii dwóch kluczowych elementów:
Wydajny silnik TurboSpin: zapewnia potężną siłę ssania, która bez trudu radzi sobie z kurzem i brudem.Specjalnie zaprojektowana elektroszczotka: skutecznie zbiera zabrudzenia z każdego rodzaju powierzchni, od twardych paneli po dywany i wykładziny.Dzięki temu możesz mieć pewność, że po każdym użyciu podłogi i inne powierzchnie będą perfekcyjnie czyste.
Zaprojektowany z myślą o komforcie, Bosch Unlimited 6 sprawia, że odkurzanie staje się niezwykle proste i przyjemne. Kompaktowa i ergonomiczna budowa w połączeniu z niewielką wagą umożliwia łatwe manewrowanie i odkurzanie trudno dostępnych miejsc.
Dzięki bogatemu doświadczeniu marki Bosch w produkcji akumulatorów, model Unlimited 6 wyposażono w oryginalny, wymienny akumulator Bosch.
Wymienny akumulator to także dodatkowa elastyczność - wystarczy, że zaopatrzysz się w drugi, aby cieszyć się nieograniczonym czasem pracy.
Bosch Unlimited 6 to prawdziwie wszechstronne urządzenie, które daje możliwość sprzątania w całym domu i poza nim. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odkurzyć:
Twarde podłogi, dywany i wykładziny.Stół, meble czy tapicerkę.Trudno dostępne miejsca za szafą czy na suficie.Wszystko to jest możliwe dzięki dodatkowym akcesoriom. Łatwo przekształcisz go w poręczne urządzenie ręczne, które idealnie sprawdzi się również do sprzątania samochodu.
Po zakończonym sprzątaniu, odkurzacz możesz wygodnie przechowywać i ładować w dołączonej stacji dokującej. Smukła i stylowa konstrukcja sprawia, że możesz ją zamontować nawet w salonie, dzięki czemu odkurzacz będzie zawsze pod ręką i gotowy do pracy. Stacja wyposażona jest także w uchwyty na akcesoria, co pozwala utrzymać porządek.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | BCS61113 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 14.4 V |
| Moc | 145 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.3 l |
| Filtr | Hygiene |
| Czas ładowania | 300 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 40 min |
| Komunikacja | wskaźnik stanu akumulatora |
| Odłączany odkurzacz ręczny | nie |
| Praca na mokro | nie |
| Szerokość produktu | 26.5 cm |
| Wysokość produktu | 116 cm |
| Głębokość produktu | 16.5 cm |
| Waga produktu | 2.4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.5 kg |
| Kod producenta | BCHF216B |
| Cechy dodatkowe | Możliwość prania filtra, Wskaźnik ładowania |
| Załączone wyposażenie | elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa |
| Indeks | E725ZS-U0X3G57O |