ODKURZACZ PIORĄCY BOSCH AQUAWASH&CLEAN 2100W NA SUCHO I MOKRO PROANIMAL 5L
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Odkurzacz AquaWash&Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho. Wersja ProAnimal o mocy max 2100 W dla właścicieli zwierząt - pierze, zbiera mokre zabrudzenia, skutecznie czyści wszystkie powierzchnie.
Zazwyczaj potrzebujesz kilku różnych urządzeń, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho. Odkurzacz AquaWash&Clean posiada szeroki wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Teraz możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany - za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!
Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką dokładnie usuniesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki szybko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze zanieczyszczenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.
Chcemy wygodnie wypoczywać w trakcie snu. Dlatego dbamy, aby nasze materace były zawsze higienicznie czyste. Dodatkowa ssawka do materacy została zaprojektowana tak, aby dokładnie czyścić i łatwo przesuwać się po powierzchni materaca nawet z nałożonym prześcieradłem. Aby zapewnić higieniczne czyszczenie, ssawkę w kolorze białym możesz zarezerwować tylko do tych czynności oraz możesz ją czyścić po użyciu w zmywarce.
Dzięki dużemu zasięgowi odkurzania możesz swobodnie i bez przerw odkurzyć wiele pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać wtyczki odkurzacza do kolejnego gniazdka.
Zintegrowany schowek na małe akcesoria zapewnia, że są one zawsze pod ręką. Jeśli w trakcie odkurzania pomieszczenia chcesz przejść do odkurzania kanapy, wystarczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka. A ponieważ te małe ssawki są zawsze na miejscu, to nie musisz się już martwić, że je zgubisz. Sprytne i wygodne rozwiązanie.
Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swoim domu? Dzięki dużemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie konieczne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.
Konstrukcja odkurzacza pozwala na swobodne rozłożenie się worka i wykorzystanie dostępnego miejsca w komorze, również wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchwytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki temu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia - oszczędność czasu i pieniędzy.
Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna. Z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% drobne cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - idealny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji. * pomiar zgodny z DIN EN 60312-1:2017
Skuteczność
Specjalna turboszczotka umożliwiająca bardzo skuteczne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.Elektroniczna regulacja siły ssaniaHigiena
Zmywalny filtr antyalergiczny HEPADodatkowa szczotka do materacy - specjalna konstrukcja zapewnia szybkie i higieniczne odkurzanie materacyGranulki zapachowe AirFresh: neutralizują nieprzyjemne zapachy i uwalniają przyjemny świeży zapach podczas odkurzania.Komfort
Szczotka uniwersalna z separatorem drobnych przedmiotówWytrzymały i elastyczny wąż Flexi - wzmocniony oplotem z jedwabnej niciRura teleskopowaPojemność worka wymiennego: rozmiar LAutomatyczne zwijanie kablaBardzo duże i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniemParkowanie pionowe i poziomeFiltr ochrony silnikaŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzZasięg odkurzania: 12 mDuża pojemność zbiornika: 5lPojemnik na kurz: rozmiar XLAkcesoria
W zestawie:- detergenty do prania - ssawka zbierająca wodę - mała szczotka, mała ssawka do tapicerki i mała ssawka szczelinowaSzeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynówMała ssawka do prania tapicerki| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Model | BWD421PET |
| Moc | 2100 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 5 l |
| Rodzaj zbiornika na kurz | pojemnik, worek |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 5 l |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę | 4 l |
| Filtr | HEPA |
| Zasięg pracy | 12 m |
| Komunikacja | wskaźnik czystości filtra |
| Szerokość produktu | 35 cm |
| Wysokość produktu | 36 cm |
| Głębokość produktu | 49 cm |
| Waga produktu | 10.4 kg |
| Rodzaj | piorący |
| Kod producenta | BWD421PET |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 14.4 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Funkcje | odkurzanie na sucho i mokro, pranie, regulacja mocy ssania, zbieranie płynów |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, schowek na akcesoria, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | Możliwość prania filtra, Schowek na przewód sieciowy |
| Załączone wyposażenie | detergenty do prania, Filtr: Wodny, Mała ssawka do prania tapicerki, mała ssawka do tapicerki, mała ssawka szczelinowa, mała, szczotka, Szeroka ssawka do prania |
| Indeks | 2S21TJ-79WW2WMC8 |