ODKURZACZ WORKOWY 700W SOLIDO CONCEPT VP8072 Z FILTREM HEPA I DYSZĄ ECO
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Wysoka jakość
Odkurzacz workowy Solido Concept VP8072 jest wyposażony w wysokiej jakości silnik o mocy 700 W, który charakteryzuje się dużą mocą ssania. Elegancki wygląd dodaje mu atrakcyjności, a dzięki kompaktowej obudowie jest także bardzo łatwy w obsłudze.
Dysza podłogowa ECO
Innowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z rewolucyjną konstrukcją silnika zwiększa efektywność odkurzania. Przeznaczony jest do odkurzania dywanów, chodników, mat podłogowych, a po przełożeniu klapki i rozłożeniu włosia można nim odkurzać także wszystkie twarde podłogi.
Dysza do tapicerki
Odkurzaj sofy, fotele, materace, schowki i łóżka za pomocą ssawki do tapicerki. Dodatkowo pomaga wytrzeć kurz z mebli, nie rysując ich. Można nim także czyścić parapety.
Ssawka szczelinowa ze szczotką do kurzu
Sprzątanie w trudno dostępnych miejscach nie będzie już dla Ciebie przeszkodą. Dzięki ssawce szczelinowej ze szczotką łatwo i szybko pozbędziesz się kurzu za meblami, grzejnikami czy z blatu kuchennego.
Worek XL 3 l
Duży worek o pojemności 3 l, wykonany z nowoczesnej tkaniny SMS, która w porównaniu do klasycznych worków papierowych posiada szereg zalet: posiada wysokie właściwości filtrujące, jest antybakteryjna i nie przeszkadza jej podwyższona wilgotność. Oszczędza to również silnik odkurzacza. Wyposażenie odkurzacza w filtr HEPA 12 w miejscu powrotu powietrza do pomieszczenia szczególnie docenią alergicy: filtr pochłania aż 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które podczas odkurzania mogą ponownie przedostać się do pomieszczenia, dzięki czemu Twoje gospodarstwo domowe będzie zdrowsze. Filtr można umyć i ponownie używać po odpowiednim wysuszeniu.
Worek XL 3 l
Duży worek o pojemności 3 l, wykonany z nowoczesnej tkaniny SMS, która w porównaniu do klasycznych worków papierowych posiada szereg zalet: posiada wysokie właściwości filtrujące, jest antybakteryjna i nie przeszkadza jej podwyższona wilgotność. Oszczędza to również silnik odkurzacza. Wyposażenie odkurzacza w filtr HEPA 12 w miejscu powrotu powietrza do pomieszczenia szczególnie docenią alergicy: filtr pochłania aż 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które podczas odkurzania mogą ponownie przedostać się do pomieszczenia, dzięki czemu Twoje gospodarstwo domowe będzie zdrowsze. Filtr można umyć i ponownie używać po odpowiednim wysuszeniu.
Techniczne parametry:
Moc: 700 WMoc ssania: 15 kPa7 poziomów filtracjiZmywalny filtr HEPA 12Pojemność worka: 3 lMetalowe rury teleskopowePromień działania: 8 mOpakowanie zawiera 1 x worek tekstylny i 1 x worek papierowyElektroniczna regulacja mocyDługość kabla zasilającego: 5 mParkowanie w pozycji pionowej i poziomejBlokada zabezpieczająca przed zamknięciem bez workaAutomatyczny zwijacz kablaWaga: 4,4 kg (bez akcesoriów)Poziom hałasu: <78 dBKolor: szary grafitAkcesoria:
Dysza podłogowaDysza do tapicerkiSsawka szczelinowa ze szczotką do kurzuAkcesoria opcjonalne:
Worek SMS9000| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Concept |
| Kolor dominujący | szary |
| Model | VP 8072 |
| Moc nominalna | 700 W |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 3 l |
| Filtr | HEPA12 |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Szerokość produktu | 31 cm |
| Wysokość produktu | 43 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 4.4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.68 kg |
| Kod producenta | 0915282 |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, teleskopowa rura |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Indeks | RZ2L26N-K4WLHH0E |