ODKURZACZ WORKOWY TEFAL COMPACT POWER TW3927 750W EFFITECH 3L HIGIENE+
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 0
.
Skuteczność w kompaktowym rozmiarze!
Compact Power™ zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących skutecznego i łatwego w obsłudze odkurzacza. Compact Power™ to odkurzacz workowy, idealny do wszelkich rodzajów podłóg twardych. Odkurzacz zapewnia najlepszą efektywność w swojej klasie: najlepszą oszczędność energii, najlepszą skuteczność odkurzania podłóg twardych i najlepszą filtrację kurzu. Kompaktowe rozmiary odkurzacza zapewniają łatwą obsługę, łatwe przenoszenie i przechowywanie, a praktyczne akcesoria ułatwiają sprzątanie.
Dzięki połączeniu skuteczności odkurzania i kompaktowych rozmiarów, odkurzacz workowy Compact Power™ oferuje najlepszą efektywność w swojej klasie. Najlepsza skuteczność odkurzania wszelkich podłóg twardych dzięki dwupozycyjnej szczotce SPA, która poradzi sobie nawet z głęboko osadzonymi i dużymi zanieczyszczeniami. Najlepsza filtracja dzięki workom Hygiene+ i 2 poziomom filtrów, które wychwytują 99,98% pochłanianego kurzu. Unikalny worek Hygiene+z samozamykającą się klapką zapewnia najlepszą filtrację i higienę, eliminując powstawanie chmury kurzu podczas wymiany worka. Najlepsza oszczędność energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech. Odkurzacz Compact Power™ zmieści się wszędzie dzięki jego kompaktowym rozmiarom. Jednocześnie pojemność 3 l i zasięg pracy 8,8 m oferują dużą swobodę odkurzania.
Specjalna szczotka
Odkurzacz Compact Power™ wyposażony jest w szczotkę SPA zapewniającą najlepszą skuteczność zbierania kurzu z podłóg twardych.
Wygodny i poręczny
Łatwy w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu
Compact Power™ zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym rozmiarom. Jednocześnie pojemność zbiornika na kurz 3L i zasięg pracy 8,8 m oferują prawdziwą swobodę odkurzania.
Wyjątkowa oszczędność prądu
Silnik EffiTech Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.
Jeden filtr przez całe życie urządzenia
Unikalne worki Hygiene+
Dzięki workom Hygiene+ zapewniającym najwyższy poziom filtracji, ilość kurzu zatrzymującego się na filtrze EPA jest tak niewielka, że nie trzeba go myć ani wymieniać przez całe życie odkurzacza.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | Compact Power TW3927 |
| Moc nominalna | 750 W |
| Zasięg pracy | 8.8 m |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 3 l |
| Filtr | HEPA |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Waga produktu | 3.68 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.325 kg |
| Kod producenta | TW3927 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, schowek na akcesoria |
| Cechy dodatkowe | automatyczny zwijacz przewodu, ogumowane koła, regulacja mocy, schowek na ssawkę szczelinową, teleskopowa rura |
| Załączone wyposażenie | Ssawka szczelinowa 2 w 1, Szczotka główna |
| Indeks | DVPS0T-4D4XDPZ60 |