ODKURZACZ WORKOWY ZILAN ZLN8471 MEGA MOC TURBOSZCZOTKA FILTR PODWÓJNY
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 275.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 275.00
SIŁA SSANIA odkurzacza Zilan, porównywalna jest do klasycznych odkurzaczy o mocy nawet 1600W! Zilan ZLN8471 skutecznie PORADZI SOBIE Z NAJBARDZIEJ UCIĄŻLIWYMI I GŁĘBOKO OSADZONYMI ZABRUDZENIAMI.
DOMMIESZKANIEDZIAŁKAGARAŻ⚡ MAŁY, ALE WARIAT!
Niezawodny silnik o dużej mocy ssania pozwoli SZYBKO I SKUTECZNIE uporać się ze sprzątaniem.
Odkurzacz posiada worek uniwersalny, materiałowy - oszczędzasz swoje pieniądze. NIE MUSISZ KUPOWAĆ WORKÓW.
☑️ NIESŁABNĄCA SIŁA SSANIA!
TURBOSZCZOTKA ZILAN do zadań specjalnych! To IDEALNY WYBÓR DLA POSIADACZY ZWIERZĄT. Dzięki unikalnej konstrukcji może jednocześnie szczotkować i odkurzać, dzięki czemu bez problemu usunie każdy włos czy sierść z mebli tapicerowanych oraz ze wszystkich miejsc, do których nie dostaniesz się dużą dyszą.
☑️ SPRZĄTAJ SZYBKO I SKUTECZNIE!
Szukasz UNIWERSALNEGO ODKURZACZA uniwersalnego odkurzacza, o naprawdę który sprawdzi się w każdych warunkach?
[1] Filtr przed silnikiem CHRONI ODKURZACZ PRZED ZANIECZYSZCZENIEM PYŁAMI i osadzaniem się kurzu w jego wnętrzu.
[2] Filtr wylotowy OCZYSZCZA WYDMUCHIWANE POWIETRZE. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!
⬜ CZYSTE MIESZKANIE, CZYSTE POWIETRZE!
Odkurzacz Zilan, to WYSOKA MOC W NIEWIELKIM URZĄDZENIU.
Sprzątaj SZYBKO I SKUTECZNIE!
Zajmuje bardzo MAŁO MIEJSCA w Twoim mieszkaniu. Odkurzacz możesz zaparkować zarówno w pionie, jak i w poziomie!
☑️ IDEALNY DO CODZIENNEGO SPRZĄTANIA!
TECHNOLOGIA JET SKY + wysoka wydajność silnika (860 W) powodują, że Zilan Cargo Power jest wstanie zasysać nieczystości z NAPRAWDĘ IMPONUJĄCĄ MOCĄ.
☑️ DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Zilan |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | ZLN8471 |
| Moc nominalna | 860 W |
| Zasięg pracy | 50 m |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 2 l |
| Filtr | HEPA |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu |
| Cechy dodatkowe | pojemnik na kurz |
| Załączone wyposażenie | Ssawka szczelinowa |
| Szerokość produktu | 12 cm |
| Wysokość produktu | 25 cm |
| Głębokość produktu | 8 cm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Kod producenta | ZLN8471 |
| Indeks | 3ZE0QE-UY4IT6 |