Odkurzacz AMICA FEN TURBO VM2062 - Workowy, 900W z Turboszczotką HEPA13
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 394.00
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 394.00
Odkurzacz workowy AMICA FEN TURBO VM2062
Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń - nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!
Odkurzasz, odkurzasz i... odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, stworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Zwiększa siłę ssącą, by ułatwić skuteczne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! Skuteczniejsze odkurzanie w krótszym czasie!
Masz taki piękny parkiet... który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalnie wydłużać ich żywotność. Duże twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i... bez zniszczeń!
„Muszę już wymienić worek, czy mogę jeszcze odkurzać?" - dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub opróżnić worek - gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być wygodne!
Daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby.
Odkurzacz porusza się ciszej i nie rysuje powierzchni.
Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.
Urządzenie poinformuje Cię o tym, kiedy należy wymienić worek.
Silnik odkurzacza jest zabezpieczony przed pracą bez worka.
Regulacja mocy ssania zapewnia skuteczniejszą i bardziej efektywną pracę odkurzacza.
Daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby.
Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze - nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom.
Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.
Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.
Tak, ten odkurzacz wyposażony jest w filtr antyalergiczny, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czyste, pozbawione roztoczy i bakterii.
Do urządzenia dołączono zestaw szczotek, które pozwolą dotrzeć do trudnych zakamarków oraz zebrać sierść z dowolnej powierzchni - również tapicerki.
W tym odkurzaczu specjalny wskaźnik poinformuje Cię o tym, że worek jest pełny i należy wymienić go na nowy.
Zdjęcia przedstawiające technologie mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od stanu faktycznego przedmiotu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Amica |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | Amica VM2062 |
| Moc | 900 W |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 3 l |
| Filtr | HEPA 13 |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Szerokość produktu | 31,2 cm |
| Wysokość produktu | 24,3 cm |
| Głębokość produktu | 43,2 cm |
| Waga produktu | 6.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8,1 kg |
| Kod producenta | 1190203 |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | Miękkie ciche koła, Regulacja mocy, Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka |
| Załączone wyposażenie | filtr HEPA 13, metalowe rury teleskopowe, ssawka do tapicerki, ssawkoszczotka uniwersalna, szczotka do szczelin i książek 2w1, turboszczotka |