Odkurzacz Amica Ora VM 1021 700W 2L Czarny - Skuteczna filtracja EPA10
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 344.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-0170
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 344.00
Odkurzacz tradycyjny
Nr kat. 1223331
Filtr EPA bez problemu usuwa kurz, bakterie i odchody roztoczy. To skuteczna ochrona domu przed kurzem i zarazkami, które są szkodliwe dla alergików i osób zdrowych.
Miękkie kółka nie tylko nie rysują delikatnego parkietu, ale również nie hałasują na twardej podłodze. Dzięki temu odkurzanie jest cichsze, a podłogi bezpieczniejsze.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Amica |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Amica Ora VM 1021 |
| Moc | 700 W |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 2 l |
| Filtr | EPA 10 |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Szerokość produktu | 26.7 cm |
| Wysokość produktu | 21.7 cm |
| Głębokość produktu | 35.7 cm |
| Waga produktu | 4.65 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.65 kg |
| Kod producenta | Ora VM 1021 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | Najwyższa jakość wykonania, odkurzacz ręczny |
| Załączone wyposażenie | instrukcja obsługi, końcówka szczelinowa, Odkurzacz, Ssawka okrągła |