Odkurzacz Bezprzewodowy Tefal X-Pert 6.60 Animal Kit HEPA 45min
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Wymienna bateria litowo-jonowa 22V odpowiada za efektywne odkurzanie oraz pozwala na pracę nawet do 45 min.
Dzięki funkcji Stop&Go możesz odstawić podstawę odkurzacza w dowolnym miejscu Twojego domu i swobodnie skorzystać z funkcji odkurzacza ręcznego!
SKUTECZNE ODKURZANIE ZAKAMARKÓW
Elektroszczotka z podświetleniem wytropi kurz nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak kąty czy przestrzeń pod meblami.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Model | Kit TY6878 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Moc | 100 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.55 l |
| Czas ładowania | 45 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 240 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Cechy dodatkowe | Oświetlenie LED |
| Szerokość produktu | 25.2 cm |
| Waga produktu | 4.97 kg |
| Kod producenta | TY6878 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Filtr | HEPA, Wylotowy |
| Załączone wyposażenie | 2x Easy brush, Easy brush, Miękka szczotka do kanap, Mini turboszczotka, Nasadka do mebli, Oświetlenie Led, ssawka szczelinowa,, Ssawka szczelinowa, Szczotka LED |
| Indeks | 0C17D7-JRDWRQRGI |