Odkurzacz Bosch BGL38WH3H 600W z szczotką do parkietów HEPA
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-1259
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 0
Odkurzacz tradycyjny
W zestawie z odkurzaczem znajduje się specjalna szczotka do czyszczenia parkietów i innych wrażliwych na zarysowania powierzchni. Dzięki niej możesz mieć pewność, że odkurzanie nie uszkodzi Twojej podłogi.
Miękkie kółka nie tylko nie rysują delikatnego parkietu, ale również nie hałasują na twardej podłodze. Dzięki temu odkurzanie jest cichsze, a podłogi bezpieczniejsze.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | E1V6JG8-PVSWZ |
| Moc | 600 W |
| Zasięg pracy | 10 m |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 4 l |
| Filtr | HEPA |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Szerokość produktu | 29.5 cm |
| Wysokość produktu | 26.5 cm |
| Głębokość produktu | 41 cm |
| Waga produktu | 4.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7 kg |
| Kod producenta | BGL38WH3H |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, teleskopowa rura |
| Indeks | AJYP2D7-V0ICKC |