Odkurzacz Bosch GAS 12-25 PL 1250W HEPA 25L do Pracy na Mokro i Sucho
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-1280
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Bosch GAS 12-25 PL to odkurzacz budowlany przeznaczony do pracy zarówno na sucho jak i na mokro. Z powodzeniem może zostać wykorzystany na budowie, w warsztacie, stolarni, przemyśle oraz w innych miejscach. Silnik o wysokiej mocy gwarantuje odpowiednią wydajność, co pozwoli na uporządkowanie miejsca pracy sprzątając wióry, piasek oraz inne zanieczyszczenia.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Seria | Professional |
| Maksymalna moc | 1250 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Wydatek powietrza | 65 l/s |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Waga urządzenia | 9 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12 kg |
| Pojemność zbiornika | 25 l |
| Kod producenta | 060197C100 |
| Informacje dodatkowe | gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, regulacja siły ssania |
| Indeks | DYL5BF-FAH8WJ |