Odkurzacz Cyklonowy MalTec PRO 4000W - Bezworkowy, Cichy, Lekki
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 297.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 297.00
⚡ Nasz odkurzacz bezworkowy cyklonowy to połączenie mocy (4000W) z wygodą użytkowania.
⚡ Z klasą energetyczną A i pojemnością 2 litrów, odkurzacz eliminuje kurz skutecznie i długo, nie wymagając częstego opróżniania. Regulacja siły ssania i przepływu powietrza gwarantują optymalne rezultaty na różnych powierzchniach.
⚡ Automatyczne zwijanie przewodu oraz bogaty zestaw akcesoriów ułatwiają sprzątanie, a filtr HEPA zapewnia czyste powietrze.
⚡Długi kabel (5m) pozwala na swobodne poruszanie się, a jego kompaktowe rozmiary ułatwiają przechowywanie.
Sprzątanie stało się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej!
ŚREDNIA OCENA PRODUKTU ⭐⭐⭐⭐⭐/5
Odkurzacz zamiast jednorazowego worka posiada specjalną komorę, do której zasysa powietrze, by następnie wprowadzić je w ruch wirowy - wszystko po to, aby dokładnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.
Zapewnia dużą wydajność przy jednoczesnym niskim zużyciu prądu, co korzystnie wpłynie na rachunki.
Zyskujesz pewność, że sprzęt jest idealnie czysty i posłuży jeszcze długi czas.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | MalTec |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | MalTec PRO-4000W |
| Moc | 4000 W |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 2 l |
| Szerokość produktu | 24.7 cm |
| Wysokość produktu | 27,2 cm |
| Głębokość produktu | 36.7 cm |
| Waga produktu | 4.3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.3 kg |
| Kod producenta | bezworkowy odkurzacz kompaktowy |
| Filtr | Gąbkowy, HEPA |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | Automatyczne zwijanie kabla, Duża siła ssania, Łatwe opróżnianie, Małe wymiary, łatwy w przechowywaniu, Regulacja ssania, Wygodny uchwyt, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zmywalne filtry wielorazowe |
| Załączone wyposażenie | Filtry HEPA, Końcówka do podłóg do podłóg, Końcówka płaska do tapicerki, Końcówka szczelinowa 2w1, Przedłużka do rury, Rura aluminiowa, teleskopowa, Rura giętka, Ssawka do trudno dostępnych miejsc, Szczotka |