Odkurzacz Deerma CM800 UV - Usuwanie Roztoczy i Kurzu, 13000 Pa
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 229.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 229.00
Odkurzacz Deerma CM800 to szybki i skuteczny sposób, aby pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń lub roztoczy ze swojego otoczenia. Urządzenie innowacyjnie łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania oraz drgania o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu pozwala sprawnie usuwać alergeny. Za wysoką efektywność produktu odpowiadają między innymi jego silny element wibracyjny, wydajny silnik oraz moduł sterowania.
✅Wysoka moc ssąca: Urządzenie posiada imponującą moc ssącą na poziomie 13000 Pa, co pozwala na dogłębne oczyszczenie materaca lub innych powierzchni, nie pozostawiając zanieczyszczonych miejsc.
✅Skuteczna filtracja: Deerma CM800 jest wyposażony w filtr HEPA i podwójną warstwę filtrującą, co nie tylko pomaga w usuwaniu kurzu i roztoczy z materaca, ale także oczyszcza powietrze wokół urządzenia, co jest korzystne dla zdrowia.
✅Wytrzymała konstrukcja: Obudowa urządzenia jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długą żywotność odkurzacza. Wygodny uchwyt sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze i zapewnia szybkość korzystania z niego.
✅Bezpieczne użytkowanie: Specjalne zabezpieczenie powoduje, że lampa UV uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią, co zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i chroni oczy użytkownika. Dodatkowo, kratki wentylacyjne w obudowie utrzymują odpowiednią temperaturę urządzenia, zapobiegając przegrzewaniu się.
Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które skutecznie pozbywa się zarówno dorosłych osobników jak i jaj roztoczy. Skuteczność tej metody wynosi aż 99,9%! Dodatkowo lampa ultrafioletowa ma właściwości wiruso i bakteriobójcze, przez co idealnie nadaje się do użytku przez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.
Powietrze o temperaturze 50 stopni celsjusza jest zabójcze dla roztoczy oraz potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca by jeszcze skuteczniej eliminować niechciane osobniki
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Deerma |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | CM 800 |
| Zasilanie | sieciowe |
| Napięcie akumulatora | 220 V |
| Moc | 450 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.5 l |
| Filtr | HEPA |
| Czas ładowania | 0 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 0 min |
| Praca na mokro | nie |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi |
| Szerokość produktu | 3.82 cm |
| Wysokość produktu | 2.62 cm |
| Głębokość produktu | 2,03 cm |
| Waga produktu | 1.49 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,1 kg |
| Kod producenta | CM 800 |
| Długość przewodu | 4,5M |