Odkurzacz Deerma DX115C 600W 2w1 - Ręczny i Pionowy z Akcesoriami
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 192.00
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 192.00
Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci szybko i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania oraz aż 3 wymienne szczotki sprawiają, że z łatwością dostosujesz go do swoich potrzeb. Nowoczesny system filtracji umożliwia skuteczne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką efektywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego ergonomiczny design oraz 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.
✅ 2 odkurzacze w 1: DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i wiele innych miejsc.
✅ 3 szczotki do różnych zastosowań: W zestawie znajdziesz 3 praktyczne szczotki. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na różnych rodzajach powierzchni. Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka umożliwia dokładne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.
✅ Cichy i wydajny: Za efektywną pracę odkurzacza odpowiada wykonany z miedzi, wydajny silnik. Wyróżnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum.
Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, filtrującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o pojemności 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.
Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie wyposażone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go łatwo zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, wbudowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka, ułatwiające jej przesuwanie, a ergonomiczny uchwyt odkurzacza zapewnia zwiększony komfort użytkowania.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Deerma |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Deerma DX115C |
| Zasilanie | sieciowe |
| Napięcie akumulatora | 220 V |
| Moc | 600 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 1.2 l |
| Filtr | HEPA |
| Czas ładowania | 0 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 0 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Cechy dodatkowe | Przewodowy |
| Załączone wyposażenie | okrągła szczotka |
| Szerokość produktu | 20.9 cm |
| Wysokość produktu | 102,4 cm |
| Głębokość produktu | 12.9 cm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4,1 kg |
| Kod producenta | DX115C |
| Długość kabla | 5M |