Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 Silence 500W HEPA, Cichy 57dB, 3,5L
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 0
Cicha moc odkurzania
Zastosowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technologia sprawia, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce wydajny odkurzacz tradycyjny.
Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się niezwykle ciche i przyjemne.
Automatyczna regulacja mocyTechnologia SmartMode automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza.
Dzięki temu swobodnie i dokładnie odkurzysz dywany oraz podłogi twarde bez konieczności zmiany ustawień.
Nasz najcichszy odkurzacz, zaledwie 57 dB(A)*Innowacyjny system PureSound powoduje, że PURE D8.2 SILENCE to nasz najcichszy odkurzacz.
Zawsze nieskazitelne rezultaty
Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE posiada zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean do różnych powierzchni, z opcją zmiany ustawień, która doskonale zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od rodzaju podłogi.
Odkurzacz przyjazny środowiskuZ dbałości o naszą planetę stworzyliśmy odkurzacz wykonany w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości. PURE D8.2 SILENCE to naprawdę ekologiczny produkt.
Płynne manewrowanie i swobodne przenoszenie
Doskonale wyważony uchwyt daje możliwość wygodnego podnoszenia i przenoszenia odkurzacza.
Uchwyt został umieszczony na środku, aby ciężar rozkładał się równomiernie.
Smukła konstrukcja sprawia, że odkurzacz jest bardziej zwrotny i łatwo nim manewrować.
System PureSoundSystem PureSound to szereg udoskonaleń mających na celu maksymalną redukcję hałasuDzięki specjalnej izolacji i mocowaniu silnika, podwójnej pokrywie oraz czterem dźwiękochłonnym poziomom udało się uzyskać najcichszy odkurzacz - tylko 57 dB(A)*.*pomiar 57 dB(A) na dywanie zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 666/2013 8 lipca 2013 & IEC 60704-2-1. Stan na listopad 2019 r
Moc 500 W
Poziom głośności 57dB
Objętość worka lub pojemnika na kurz 3.5 l
Rodzaj filtra
Higiena zmywalny filtr
Wymiary
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Electrolux |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | PD82-4MB |
| Moc | 500 W |
| Zasięg pracy | 12 m |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 3.5 l |
| Filtr | Filtr higieniczny |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Szerokość produktu | 30 cm |
| Wysokość produktu | 24.6 cm |
| Głębokość produktu | 44.2 cm |
| Waga produktu | 7.22 kg |
| Kod producenta | ELEPD824MB |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | Dla alergików, Technologia SmartMode automatycznie wykrywa rodzaj podłogi, System PureSound |