Odkurzacz Piorący Lehmann UltraWash 2000W do Dywanów i Tapicerek
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 394.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 394.00
Postaw na wielofunkcyjny odkurzacz piorący z kompletem ssawek na każdą okazję i o wysokiej mocy ssącej. Umożliwia pranie metodą ekstrakcyjną, odkurzanie na sucho, a nawet zbieranie wody. O oszczędność pieniędzy zadba wielorazowy worek oraz łatwy w czyszczeniu filtr HEPA dla alergików.
Z odkurzaczem Lehmann nadasz w łatwy i tani sposób drugie życie swojej kanapie. Dzięki swojej wysokiej mocy użyjesz go do szybkiego i dokładnego usunięcia brudu z dowolnych powierzchni.Jest wydajny, cichy i oszczędny. Może pracować z samą ciepłą wodą lub środkami piorącymi.
Dlaczego wybierać kompromisy? Odkurzacz Lehmann gwarantuje mnogość zastosowań, mobilność i łatwe przechowywanie nie tracąc przy tym na funkcjonalności i mocy. To idealny odkurzacz dla ograniczonych przestrzeni, wygodny w pracy niezależnie od miejsca i sytuacji.
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zamknąć najlepsze cechy droższych odkurzaczy w zwartej obudowie? Nasz produkt ma wszystko: od zintegrowanych przewodów dla płynu po zabezpieczający pływak na wypadek przelania. Zastępuje kilka urządzeń za niską cenę jednego.
Gwarantuje bycie świetnym pomocnikiem w przypadku kanap, dywanów i tapicerki samochodowej. Oferuje efektywne i bezpieczne rozwiązanie do codziennych prac domowych jak w profesjonalnych urządzeniach, a wysoka moc zapewni skrócenie czasu schnięcia do minimum.
Tylko rozwiązanie Lehmann gwarantuje taką różnorodność. Posiada nie tylko ssawkę do prania dywanów, ale również do tapicerek, podłóg, szczelinową i turbo. Ułatwia utrzymanie czystości powierzchni szybko i bez wysiłku w każdych sytuacjach,
Z odkurzaczem Lehmann pranie i sprzątanie to przyjemność, a nie obowiązek. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się utrzymaniem czystych i higienicznych powierzchni bez potrzeby wydawania pieniędzy na wezwanie specjalisty.
Odkurzacz posiada filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air). Dzięki temu jest w stanie zatrzymać cząsteczki o wielkości do 0,3 mikrona, takie jak kurz, pyłek, sierść zwierzęca, roztocza kurzu domowego, i inne alergeny. Jest szczególnie korzystny dla alergików i osób cierpiących na astmę.
Szukasz odkurzacza piorącego, ale nie chcesz tracić funkcji "na sucho"? Nasz model umożliwia także domowe odkurzanie zachowując przy tym swoje wysokie właściwości ssące. Pracuje ciszej i efektywniej niż konkurencyjne rozwiązania.
Duży 20-litrowy zbiornik przyda się nie tylko do odkurzania na mokro. Odkurzacz posiada również przycisk do zmiany kierunku powietrza turbiny. W każdym momencie umożliwia przedmuchanie filtra odkurzacza i przywrócenie do 100% sprawności przepływu powietrza.
Wyższe podciśnienie przyczynia się do efektywniejszego zasysania wody, co skraca czas schnięcia powierzchni względem konkurencyjnych odkurzaczy piorących. Może pracować z czystą wodą lub środkami do prania.
Zapomnij o dodatkowych wydatkach! W zestawie odkurzacz posiada zarówno szeroką ssawkę piorącą do dywanów jak i wąską ssawkę do tapicerek, a system do ekstrakcji został wygodnie zintegrowany z rurami i wężem.
Turboszczotka jest już w zestawie. Gwarantuje bezproblemowe odkurzanie tapicerek i dywanów. Niesamowicie ściąga włosy i sierść. W przeciwieństwie do podobnych szczotek tylko naszą w łatwy sposób możesz otworzyć i wyczyścić.
Z tyłu odkurzacza mieści się łatwy do napełniania i opróżniania zbiornik na czystą wodę. Wykonany z wytrzymałego kompozytu gwarantuje podgląd pozostałej ilości płynu oraz jest odporny na uderzenia.
Zyskaj komfort, przyjemność odkurzania i niech Twój dom błyszczy czystością. Kup teraz jednym kliknięciem, a doświadczysz różnicy, jaką może przynieść profesjonalne podejście do sprzątania.
Odkurzacz posiada aż 6 punktów mocowania ssawek i rur. Umożliwiają bezpieczne i wygodne transportowanie urządzenia z akcesoriami.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Lehmann UltraWash |
| Moc | 2000 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 20 l |
| Rodzaj zbiornika na kurz | pojemnik, worek |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 3 l |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę | 20 l |
| Konstrukcja | inne |
| Szerokość produktu | 33,2 cm |
| Wysokość produktu | 49,3 cm |
| Głębokość produktu | 38,2 cm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Rodzaj | piorący |
| Kod producenta | LHOVW-1620 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.4 kg |
| Filtr | Gąbkowy, Hepa |
| Funkcje | odkurzanie na sucho i mokro, osuszanie, pranie, zbieranie płynów |
| Cechy dodatkowe | Czyszczenie ekstrakcyjne, Funkcja osuszania, Odkurzanie na mokro, Odkurzanie na sucho, Praca bez worka, Praca z workiem, Pranie dywanów, Pranie tapicerek, Zbieranie płynów, Zbieranie zanieczyszczeń |
| Załączone wyposażenie | Filtr HEPA i gąbkowy, Rury przedłużające, Ssawka do tapicerek, Ssawka piorąca szeroka, Ssawka piorąca wąska, Ssawka podłogowa, Ssawka szczelinowa, Turboszczotka, Worek materiałowy, Wąż ssący |
| Funkcja dmuchawy | Tak |
| Uchwyt na kabel | Tak |
| Długość węża | 1,8 m |
| Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu | Tak |