Odkurzacz Ręczny Karcher CVH 3 Plus - Bezprzewodowy Akumulatorowy 70W
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 414.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 414.00
Najnowszy model !
⭐ 1. WYSOKA WYDAJNOŚĆ CZYSZCZENIA DZIĘKI BEZSZCZOTKOWEMU SILNIKOWI PRĄDU STAŁEGO
Bezszczotkowy silnik prądu stałego zapewnia wysoką moc zasysania do wszystkich drobnych prac czyszczących.
⭐ 2. MOŻLIWOŚĆ WYBORU SPOŚRÓD DWÓCH MODELI
Tryb minimum zapewnia długi czas pracy (maks. 20 min.), tryb maximum gwarantuje wysoką moc zasysania.
⭐ 3. STACJA ŁADOWANIA ZE SCHOWKIEM NA AKCESORIA
Wygodne ładowanie i łatwe przechowywanie na stacji ładującej.
Akumulatorowo zasilany odkurzacz ręczny CVH 3 Plus bez trudu i z odpowiednią mocą usuwa pył, okruchy, kurz, sierść i włosy z mebli, posadzek oraz samochodów
Ponadto dwustopniowy system zmywalnych filtrów zapewnia bardzo czyste powietrze wylotowe. Filtr HEPA przeznaczony do dużych zanieczyszczeń, sierści i włosów został wykonany z drobnej, stalowej siatki.
Bateryjny odkurzacz ręczny Karcher CVH 3 Plus dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz wadze może być przechowywany w szufladzie, w dowolnym miejscu domu, biura a nawet w bagażniku samochodu.
Pozbywanie się problemów z odpowiednią mocą: Urządzenie CVH 3 Plus jest lekkie, kompaktowe i stanowi praktyczne wsparcie w codziennym czyszczeniu kuchni, salonu, sypialni i samochodu.
Jakość marki Kärcher jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001. W 1991 roku Kärcher jako pierwsza firma w swojej kategorii otrzymała certyfikat DIN zgodność z normą EN ISO 9001. To właśnie między innymi dlatego, do Klienta trafia zawsze wysokowartościowy produkt spełniający najwyższe standardy produkcji.
Kärcher, jako firma kojarzona na całym świecie z najwyższą sprawnością, innowacyjnością oraz jakością, pozostała rodzinną firmą do dziś, z siedzibą w Winnenden koło Stuttgartu*.
Przedmiotem sprzedaży w niniejszej ofercie jest: 1x Karcher CVH 3 Plus w wyposażeniu standardowym (dokładne wyszczególnienie w sekcji Wyposażenie Standardowe).
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kärcher |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | Kärcher CVH 3 PLUS |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 7.2 V |
| Moc | 70 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.15 l |
| Filtr | HEPA |
| Czas ładowania | 240 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 20 min |
| Komunikacja | wskaźnik ładowania |
| Praca na mokro | nie |
| Szerokość produktu | 7.62 cm |
| Wysokość produktu | 33,2 cm |
| Głębokość produktu | 7.62 cm |
| Waga produktu | 0.65 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.65 kg |
| Kod producenta | 1.198-350.0 |
| Cechy dodatkowe | Dwustopniowy system filtracji, Łatwe mycie pod bieżącą wodą i możliwość ponownego użytkowania, Nadaje się do delikatnych powierzchni i trudno dostępnych miejsc, Optymalna moc zasysania do wszystkich drobnych prac czyszczących |
| Załączone wyposażenie | Filtr HEPA, Instrukcja obsługi, Ładowarka + przewód, Płaska ssawka pędzel, Stacja ładowania |