Odkurzacz Samochodowy Bezprzewodowy 120W z Akcesoriami - Xtrobb 1M723D-GRT1D
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 119.85
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 119.85
SPECYFIKACJA
W ZESTAWIE
Doskonały gadżet dla osób ceniących sobie porządek w samochodzie, szczególnie kiedy w towarzyszą w nim dzieci, bądź zwierzęta. Wizyta na myjni samochodowej często wiąże się z długimi kolejkami, kosztami, a także z zabrudzonym odkurzaczem, którym ludzie odkurzyli swoje samochody. Posprzątanie kanapy w nim takim odkurzaczem jest niehigieniczne i pozostawia mnóstwo bakterii, dlatego przenośny odkurzacz to idealne rozwiązanie.
Odkurzacz posiada moc aż 120W! Tak ogromna siła w niewielkim urządzeniu, produkt nie wymaga również podłączenia do zasilania. Posiada wbudowany akumulator, który w zupełności wystarczy na posprzątanie całego samochodu! Nie musisz użerać się z plączącymi kablami oraz zastanawiać się czy wystarczy, by posprzątać bagażnik. NASZ model jest bezprzewodowy, a obsługa go jest niezwykle przyjemna. Posiada wygodną rączkę, a w górnej części zastosowano wyżłobienia, tak by podczas odkurzania nie wyślizgiwał się z ręki, dodatkowo jest lekki, więc nawet przy dłuższym użytkowaniu nie stanowi problemu.
Po rozładowaniu akumulatora należy podłączyć go do zasilania (załączonym przewodem USB), może być to ładowarka samochodowa, laptop, czy też ładowarka sieciowa.
Otwór w odkurzaczu jest tak duży, że pozbędziesz się każdego brudu, nie umknie mu żaden włosek! Odkurzacz sprawdzi się zarówno w samochodzie jak i w domu, np. do odkurzenia kanapy, bądź niewielkich zabrudzeń - w szybki sposób posprzątasz mieszkanie bez konieczności wyjmowanie klasycznego odkurzacza.
Odkurzacz posiada technologię podwójnej filtracji, a co za tym idzie?
Filtr hepa znajdujący się wewnątrz zapobiega wydmuchiwaniu najdrobniejszych pyłów na zewnątrz, dezynfekuje przechodzące przez niego powietrze, a dodatkowo chroni silnik urządzenia przed uszkodzeniem. Można bez problemu go wyjąć i wymyć pod bieżącą wodą, co pozwala na jego wielokrotne stosowanie. Dzięki zastosowaniu filtra odkurzacz nie traci swojej mocy i cały czas jego siła ssania jest niezmienna.
Do zestawu dołączono komplet końcówek tj: szczotka, nakładka szczelinowa wąska oraz szeroka i elastyczna rura.
Odkurzacz może być używany na mokro oraz na sucho.
Miejsce w jakim zbierają się wszelkie nieczystości jest przeźroczyste, co sprawia, że widzimy kiedy należy go opróżnić. Dzięki temu odkurzacz nigdy nie będzie zapchany. W celu wyjęcia pojemnika należy wcisnąć przycisk na odkurzaczu, który zwolni blokadę, wyjąć filtr, wyczyścić go i następnie ponownie włożyć go i zamknąć pojemnik.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xtrobb |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Xtrobb 22149 |
| Napięcie akumulatora | 7.4 V |
| Moc | 90 W |
| Zasilanie | akumulatorowe, sieciowe |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.3 l |
| Filtr | HEPA |
| Czas ładowania | 90 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 30 min |
| Praca na mokro | tak |
| Cechy dodatkowe | cyklonowy - bezworkowy |
| Załączone wyposażenie | dwie wąskie końcówki szczotka |
| Szerokość produktu | 35,2 cm |
| Wysokość produktu | 11,3 cm |
| Głębokość produktu | 10,2 cm |
| Waga produktu | 0.55 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.65 kg |
| Kod producenta | Odkurzacz samochodowy |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | wskaźnik czystości filtra, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |