Odkurzacz Warsztatowy MacAllister 1400W 20L z Funkcją Odcągu Pyłu
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-0499
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Jeśli poszukujesz urządzenia, które ułatwi Ci utrzymanie w czystości warsztatu lub pomieszczeń firmowych, odkurzacz warsztatowy MacAllister S/M będzie świetnym wyborem.
Przeznaczony jest do czyszczenia na sucho i na mokro. Posiada także funkcję odciągania pyłu. Jest funkcjonalny i bardzo komfortowy w użytkowaniu.
W zestawie znajdziesz również akcesoria dopasowane do odkurzacza MacAllister.
Dane artykułu:
| Model | SJS-QSOA0 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Macallister |
| Seria | SJS-QSOA0 |
| Maksymalna moc | 1400 W |
| Napięcie zasilania | 240 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Wydatek powietrza | 49 l/s |
| Zasięg pracy | 2.5 m |
| Waga urządzenia | 6.43 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.61 kg |
| Pojemność zbiornika | 20 l |
| Kod producenta | SJS-QSOA0 |