Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex 9.60 z funkcją Turbo Brush
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc ssania: do 100 Air Wattów
✅ Czas pracy: do 45 minut na jednym ładowaniu
✅ Lekki odłączany odkurzacz ręczny: Zaledwie 1.1 kg
✅ Zginana rura Flex: Tak
❓ Dodatkowe informacje:
⭐ Dla posiadaczy mniejszych powierzchni - Kompaktowe rozmiary i łatwość przechowywania to duży plus.
⭐ Dla osób poszukujących budżetowych rozwiązań - Wysoka jakość w przystępnej cenie sprawia, że to idealny wybór.
⭐ Dla osób szukających podręcznego odkurzacza - Mocny odłączany moduł ręczny pozwala na ekspresowe usuwanie okruszków.
⭐ Dla osób starszych - Lekka konstrukcja, zginana rura i opcja bezprzewodowego działania sprawiają, że sprzątanie staje się mniej uciążliwe.
Ten lekki i poręczny odkurzacz bezprzewodowy z modułem ręcznym ważącym zaledwie 1,1 kg idealnie nadaje się do codziennych porządków.
Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie dzięki pomysłowo zaprojektowanej elastycznej rurze z technologią Flex. Teraz bez trudu dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami, a szczotka Power LED Vision pozwoli Ci dostrzec nawet najmniejsze drobinki kurzu.
Wysoka moc ssąca do 100 AirWattów* zapewnia skuteczne sprzątanie, a wydajna bateria pozwala na aż 45 minut nieprzerwanej pracy urządzenia**.
*w Trybie Boost **w trybie Eco przy użyciu odkurzacza ręcznego
Cyfrowy panel sterowania wyświetla czas, jaki pozostał do wyczerpania baterii oraz alerty wymiany filtra. Panel ułatwia także przełączanie się między trybami mocy i korzystanie z trybu Boost.
Tryb Auto korzysta z zaawansowanej technologii Smart Brush, która sprawia, że silnik automatycznie dostosowuje moc ssącą do sprzątanej powierzchni, dając perfekcyjne rezultaty za każdym razem.
Ciesz się przydatnym zestawem Animal Kit, dzięki któremu pozbędziesz się sierści i zabrudzeń z podłogi, dywanu czy tapicerki. Mini elektroszczotka Animal Turbo Brush pozwala łatwo i skutecznie dotrzeć do nawet trudno dostępnych zakamarków.
Filtr wychwytuje aż 99,9% zanieczyszczeń takich jak, drobinki kurzu, alergeny i roztocza oraz zatrzymuje je w środku. To sprawia, że sprzątanie jest naprawdę skuteczne, a Twój dom bezpieczny dla zdrowia.
Zbiornik na kurz o dużej pojemności umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Zbiornik można opróżnić na dwa różne sposoby i myć pod bieżącą wodą.
Testuj przez 30 dni możliwości produktów Tefal, zatrzymaj albo zwróć jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań!
*Pełna informacja dotycząca programu Satysfakcja Gwarantowana dostępna jest w Regulaminie Promocji, który jest dostępny na dole opisu produktu w sekcji "Dodatkowe informacje".
Odkurzacz bezprzewodowy X-Force Flex 9.60 oferuje idealną równowagę między wydajnością sprzątania a komfortem użytkowania. Odkryj silną stałą moc ssania do 100 W dla maksymalnej wydajności w czasie, w ultralekkiej konstrukcji - waży tylko 1,1 kg. Długotrwałe rezultaty są zapewnione dzięki filtracji 99,9%, inteligentnemu czyszczeniu z automatyczną regulacją ssania w zależności od rodzaju podłogi, systemowi elastycznej rury do łatwego czyszczenia bez schylania się, imponującej 45-minutowej baterii i wielu innym. Odkryj czyszczenie bez wysiłku - od podłogi po sufit.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Model | TY2079WO |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Moc | 250 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.4 l |
| Czas ładowania | 240 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Szerokość produktu | 34 cm |
| Wysokość produktu | 95 cm |
| Głębokość produktu | 32 cm |
| Waga produktu | 2.5 kg |
| Kod producenta | TY2079WO |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Filtr | Zmywalny, Filtr EPA 99,98% |
| Komunikacja | wskaźnik czystości filtra, wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora |
| Cechy dodatkowe | Cyfrowy panel sterowania, Tryb pracy Boost, Regulacja mocy ssania, Możliwość wymiany baterii, Idealny dla alergików i posiadaczy, zwierząt |
| Załączone wyposażenie | 2x Filtr zmywalny, Instrukcja obsługi i Szybki start, Ssawka do tapicerki, Szczotka do kanap, Uchwyt ścienny, Elektrooszczotka, Power LED Vision, Ssawka szczelinowa, Mini elektroszczotka Animal Turbo Brush, 2 zintegrowane szczotki Easy Br, sh |
| Indeks | 8E64-HHLLX |