Odkurzacz bezworkowy Balter Home Vento A1 700W Fioletowy HEPAA
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 289.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-0146
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 289.55
Odkurzacz Vento A1 z wydajnym silnikiem i technologią cyklonową zapewnia przyzwoite rezultaty czyszczenia na każdej powierzchni. Moc 700 W działa wyjątkowo ekonomicznie i pomaga oszczędzać energię elektryczną oraz chronić środowisko.
Zalety produktu:
- Jakość marki Balter Home
- Bezworkowa technologia cyklonowa
- Wymienny filtr HEPA
- Pojemność zbiornika 3 litry
- Maks. Promień działania ok. 8 metrów
- Bardzo lekki i mobilny
- Płynnie działające koła
- Regulacja siły ssania na uchwycie
- W zestawie szczotka kombi 2 w 1
Zakres dostawy:
- 1x odkurzacz wraz z systemem filtrów
- Szczotka podłogowa
- Szczotka do mebli 2w1
- Instrukcja obsługi
Filtr HEPA usuwa drobne cząsteczki kurzu i zapewnia czyste powietrze.
Ponieważ odkurzacz jest bezworkowy, oszczędzasz również na kosztownych workach na kurz!
Grube zanieczyszczenia lądują w dużym koszu, który można opróżnić jednym naciśnięciem przycisku - bez kontaktu z brudem i kurzem.
Dzięki dobrze zaprojektowanej obudowie odkurzacz wraz ze wszystkimi akcesoriami można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce. Dzięki dołączonej wielofunkcyjnej szczotce można wyczyścić wszystko, od tapicerowanej kanapy po klawiaturę.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | inna (Balter Home) |
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Model | Balter Home Vento A1 Purple |
| Moc | 700 W |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 3 l |
| Filtr | Hepa |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu |
| Szerokość produktu | 32.7 cm |
| Wysokość produktu | 23.7 cm |
| Głębokość produktu | 27,2 cm |
| Waga produktu | 2.7 kg |
| Kod producenta | Vento-A1-Purple |