Odkurzacz bezworkowy Kerch MASTER VC3200, 3999W, Cyclone, Turbo szczotka
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 355.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 355.00
W urządzeniu zastosowane zostało zabezpieczenie termiczne zabezpieczając silnik odkurzacza przed przegrzaniem
Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny oraz będziesz miał dostęp do części zamiennych i serwisu
Szczotka uniwersalna przełączalna, szczotka parkietowa, ssawka szczelinowa 2w1, szczotka mała, turboszczotka
W odkurzaczach marki Kerch stosuje się łatwiejsze w czyszczeniu zmywalne filtry. Odkurzacz posiada efektywny system filtracji powietrza z filtrem HEPA H13 komory i filtrem HEPA H13 silnika.
Odkurzacz Kerch MASTER to idealne urządzenie do utrzymania czystości, przydatne w każdym domu. Mocny, trwały i energooszczędny, bezworkowy odkurzacz z technologią Cyclone. Cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Zastosowanie silnika nowej generacji gwarantuje skuteczniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii.
Technologia Cyclone zapewnia dużą moc ssania, oddziela kurz w wirującym strumieniu powietrza w wielu małych cyklonach dzięki czemu łatwo opróżnić zbiornik. Zanieczyszczenia są wprowadzane w ruch wirowy, co zapewnia niemal niezmienną wysoką moc ssania niezależnie od stopnia zapełnienia pojemnika.
Ochrona silnika dla niezawodnego użytkowania. Obawiasz się, że podczas sprzątania Twój odkurzacz się przegrzeje? Teraz to nie problem! Odkurzacze marki Kerch posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Wysoką jakość odkurzacza potwierdza klasa energetyczna A, najlepsza filtracja kurzu klasa A i skuteczność odkurzania podłóg twardych klasa A.
Odkurzacz bezworkowy wyposażony w zbiornik na kurz. Po zapełnieniu się zbiornika, zawartość łatwo opróżnić. Do odkurzacza nie trzeba kupować worków - oszczędzasz na wymianie worków.
Zamontowany w odkurzaczu filtr antyalergiczny wyłapuje drobne cząsteczki kurzu, dzięki czemu odkurzacz Kerch MASTER jest idealnym wyborem dla alergików.
W odkurzaczach marki Kerch stosuje się łatwiejsze w czyszczeniu zmywalne filtry. Odkurzacz posiada efektywny system filtracji powietrza z filtrem HEPA H13 komory i filtrem HEPA H13 silnika.
W odkurzaczu zastosowano koła z gumą, które są przyjazne i bezpieczne dla podłóg, chronią powierzchnię przed zarysowaniami.
Regulację mocy ssania zapewnia pokrętło, które ustawia siłę z jaką odkurzacz wciąga zanieczyszczenia. Wybór maksymalnej mocy pozwoli na szybkie i efektywne sprzątanie, minimalnej natomiast umożliwi wyczyszczenie delikatnych rzeczy.
Regulacja przepływu powietrza w uchwycie pozwala szybko i łatwo dostosować siłę ssania do rodzaju czyszczonej powierzchni.
Ergonomiczny uchwyt jest wygodny w użytkowaniu. Jego wyjątkowa długość sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.
Przewód zasilający jest zwijany automatycznie, wyjątkowa długość 500 cm zapewnia wygodę użytkowania bez konieczność wielokrotnego przepinania przewodu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kerch |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | Kerch Master VC3200 |
| Moc | 3999 W |
| Zasięg pracy | 7.52 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 2.5 l |
| Waga produktu | 5,02 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,1 kg |
| Kod producenta | Master VC3200 |
| Filtr | HEPA H13 Komory, HEPA H13 Silnika |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | cyklon, ergonomiczny uchwyt, łatwe opróżnianie zbiornika, odkurzacz z zabezpieczeniem thermo, pozycja parking, przyjazny dla alergików, regulacja mocy ssania, regulacja przepływu powietrza w uchwycie, uchwyt do tranportu, zmywalne filtry HEPA H13 silnika i komory |
| Załączone wyposażenie | końcówka szczelinowa 2w1, metalowa teleskopowa rura, odkurzacz, szczotka mała, szczotka parkietowa, szczotka uniwersalna przełączalna, turboszczotka, wąż |