Odkurzacz bezworkowy Kerch MULTI VC2000, 2200W, 20L, funkcja dmuchawy
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 302.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 302.00
✔️ W urządzeniach KERCH są stosowane od zawsze SILNIKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI dla niezawodnego użytkowania! Odkurzacze cechują się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością!
Odkurzacz bezworkowy | Moc 2200W | Pojemność zbiornika 20 l | Długi przewód zasilający 3,5 m | Wąż ssący 2,5m | Stalowy żaroodporny wąż | Filtr HEPA | Filtr tkaninowy | Zbiornik ze stali nierdzewnej | Funkcja dmuchawy | Funkcja odrzutnika | Zestaw akcesoriów
Odkurzacz Kerch MULTI to idealne urządzenie do utrzymania czystości. Mocny, trwały i energooszczędny, bezworkowy odkurzacz z doskonałą siłą ssącą i mocną konstrukcją. Cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Zastosowanie silnika nowej generacji gwarantuje skuteczniejsze zbieranie zanieczyszczeń przy mniejszym zużyciu energii.
Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Odkurzacz posiada zestaw akcesoriów do usuwania zanieczyszczeń - dwie końcówki ssące oraz szczotkę uniwersalną.
Zasysając popiół odkurzaczem Kerch MULTI nie musisz już czekać, aż popiół całkowicie ostygnie. Znajdujący się na wyposażeniu podstawowy filtr HEPA jest zabezpieczony filtrem stożkowym odpornym na temperaturę 60°C.
W zestawie jest specjalny wąż do popiołu wykonany z materiału wypełnionego metalową, spiralną i żaroodporną konstrukcją.
Odkurzacz pozwala na bezpieczne zasysanie zimnego i gorącego popiołu z pieców, kominków, kominów, grilli i trudno dostępnych miejsc gdzie gromadzi się pył.
Wpadające do pojemnika odkurzacza zanieczyszczenia dzięki zamontowanemu odrzutnikowi skierowane są na dno pojemnika i nie zapychają w trakcie pracy zamontowanych filtrów.
Praktyczna funkcja dmuchawy ułatwia usuwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Łatwo usuwa zanieczyszczenia pozostające w narożnikach.
W odkurzaczach marki Kerch stosuje się łatwiejsze w czyszczeniu zmywalne filtry. Filtry są wielokrotnego użytku, wystarczy wyczyścić i ponownie nadają się do użytku. Odkurzacz posiada efektywny system filtracji powietrza z filtrem HEPA i filtrem tkaninowym.
Wąż ssący wykonany z materiału wypełnionego metalową, spiralną i żaroodporną konstrukcją, jego wyjątkowa długość 250 cm sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.
Odkurzacz wyposażony w duży zbiornik o pojemności 20 litrów więc nie musimy go często opróżniać. Po zapełnieniu się zbiornika, zawartość łatwo opróżnić. Do odkurzacza nie trzeba kupować worków - oszczędzasz na wymianie worków.
Wąż ssący wykonany z materiału wypełnionego metalową, spiralną i żaroodporną konstrukcją, jego wyjątkowa długość 250 cm sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.
Przewód zasilający mocowany na uchwycie, wyjątkowa długość 350 cm zapewnia wygodę użytkowania bez konieczność wielokrotnego przepinania przewodu.
Wyposażony jest w 4 skrętne koła oraz uchwyt do przenoszenia, co bardzo ułatwia transport i użytkowanie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kerch |
| Seria | Multi VC2000 |
| Maksymalna moc | 2200 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Informacje dodatkowe | bezworkowy, funkcja dmuchawy, kominkowy |
| Waga urządzenia | 4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 kg |
| Pojemność zbiornika | 20 l |
| Kod producenta | Multi VC2000 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Indeks | 9RAM62-WEBFYT6ZTP |