Odkurzacz bezworkowy Philips FC9333/09, 900W, Technologia PowerCyclone A+++
Dostępność: Duża dostępność 983 szt.
Cena: 0
Dostępność: Duża dostępność 983 szt.
Cena: 0
Wyłapuje 99,9%* drobnego kurzu
Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 3000 łączy w sobie niewielkie wymiary i wydajność na najwyższym poziomie. Ciesz się dokładnym czyszczeniem w całym domu dzięki technologii PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która posiada 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu.
Higieniczne opróżnianie jedną ręką
Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania
Wysokowydajny silnik o mocy 900 W generuje dużą moc ssania, co gwarantuje dokładne sprzątanie.
Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką skuteczność odkurzania
Nasadka TriActive i duża moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% drobnego kurzu*.
Technologia PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania
Technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką wydajność oraz dużą moc ssania przez dłuższy czas.
Nasadka TriActive umożliwia dokładne sprzątanie na 3 sposoby
Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a duży otwór z przodu zasysa duże kawałki. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.
Pojemnik na kurz umożliwia higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki
Łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.
Mała i lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie
Dzięki małej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest łatwe.
Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia
Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki czemu jest zawsze gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.
System filtrujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% drobnych cząsteczek kurzu
Całkowicie uszczelniony system filtrujący wyłapuje >99,9% drobnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**.
Łączenie ActiveLock umożliwia łatwe dostosowanie do każdego zadania
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Philips |
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Model | L5Z0BBO-FGTLKPW9 |
| Moc | 900 W |
| Zasięg pracy | 9 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 1.5 l |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Cechy dodatkowe | długość przewodu: 6 m |
| Szerokość produktu | 28.1 cm |
| Wysokość produktu | 24.7 cm |
| Głębokość produktu | 41 cm |
| Waga produktu | 4.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.49 kg |
| Kod producenta | FC9333/09 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Filtr | antyalergiczny, zmywalny |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, schowek na akcesoria, teleskopowa rura |
| Załączone wyposażenie | Nasadka do twardych podłóg, Nasadka TriActive, Szczelinówka |
| Indeks | ZSA5S6-U06FAUK |