Odkurzacz bezworkowy Philips FC9555/09 900W Antyalergiczny PowerCyclone 7
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 808.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 808.00
Odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Active zapewnia maksymalną skuteczność dzięki zaawansowanej technologii PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+, stworzonym z myślą o zmaksymalizowaniu wydajności zbierania kurzu. Pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu.
Aerodynamiczny kształt odkurzacza z technologią PowerCyclone 7 minimalizuje opór powietrza i zapewnia wyjątkowo efektywne odkurzanie w trzech niezwykle skutecznych krokach:
Nasz wysoce wydajny silnik generuje dużą moc ssania i zużywa mniej energii, zapewniając dokładne odkurzanie za każdym razem.
Odkurzacz może zebrać 99,9% drobnego kurzu dzięki dużej mocy ssania i nasadkom wysokiej jakości.
*zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).
Całkowicie uszczelniony system filtrujący wyłapuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu, takichjak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu zaspakaja potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13*.
*poziomy filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13
Uchwyty u góry i z przodu ułatwiają przenoszenie. Małe wymiary umożliwiają wygodne przechowywanie.
Miniturboszczotka szybko usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych tkanin. Idealnie nadaje się dla posiadaczy zwierząt.
Funkcja regulacji mocy pozwala dostosować moc ssania do różnych zadań, na przykład do odkurzania twardych podłóg, podłóg drewnianych i dywanów.
Nasadka TriActive+ umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby:
Szczotka do odkurzania została wbudowana w uchwyt, dzięki czemu zawsze jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.
Pojemnik na kurz został zaprojektowany tak, aby można było go higienicznie wyjmować i opróżniać przy użyciu jednej ręki, bez powstawania kłębów kurzu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Philips |
| Kolor dominujący | zielony |
| Model | Philips FC9555/09 |
| Moc | 900 W |
| Zasięg pracy | 9 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 1.5 l |
| Filtr | Filtr antyalergiczny |
| Cechy dodatkowe | Schowek na przewód sieciowy |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Szerokość produktu | 28,2 cm |
| Wysokość produktu | 28,2 cm |
| Głębokość produktu | 28,2 cm |
| Waga produktu | 4.55 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,1 kg |
| Kod producenta | FC9555/09 |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, teleskopowa rura |