Odkurzacz budowlany Dedra DED6609 1600W, funkcja autooczyszczania filtra
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1360.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1360.00
Sterowanie pilotem - W wężu ssącym zainstalowany jest pilot, służący do sterowania odkurzaczem
Odkurzacz budowlany DEDRA DED6609 jest przeznaczony do pracy na sucho lub mokro (zbieranie wody). Umożliwia oczyszczanie dowolnych powierzchni w pomieszczeniach użytkowych (garaże, warsztaty, piwnice itd.)
Jest to idealne rozwiązanie do pracy w trudnych warunkach, takich jak szlifowanie czy wiercenie. Skutecznie odsysa pył, gruz, kurz oraz inne zanieczyszczenia powstałe podczas prac budowlanych.
W przypadku osiągnięcia maksymalnego poziomu wody w odkurzaczu, urządzenie przestanie zasysać.
Odkurzacz DED6609 posiada dodatkowe gniazdo do którego można podłączyć elektronarzędzie bądź inne urządzenie elektryczne. Złącze znajduje się w przednim panelu odkurzacza, zabezpieczone jest plastikową osłoną.
Maksymalna moc urządzenia, które można podłączyć do odkurzacza wynosi 2000 W.
Odkurzacz z podłączonym urządzeniem może pracować tylko w trybie synchronizacji. Funkcja jest szczególnie przydatna podczas szlifowania ścian, wiercenia otworów, cięcia i strugania drewna itd.)
Zastosowanie filtra klasy M w odkurzaczu zapewnia wysoką skuteczność w zatrzymywaniu drobnych cząsteczek pyłu i zanieczyszczeń, co sprawia, że urządzenie jest idealne do pracy w trudnych warunkach budowlanych oraz w miejscach, gdzie kluczowe jest utrzymanie czystości powietrza.
Wychwytuje ponad 99,9% pyłu o rozmiarze cząsteczki poniżej 2 mikronów.
Łatwy do opróżniania zbiornik odkurzacza ma pojemność 40 litrów. Jest wykonany z odpornego tworzywa, a solidne zaczepy zapewniają doskonałą szczelność.
Dzięki zastosowaniu automatycznego otrząsacza urządzenie bardzo dobrze będzie sprawdzać się jako odciąg urobku powstającego podczas szlifowania tynków gipsowych.
Otrząsacz załącza się co ok. 20 sekund, podczas jego działania słychać charakterystyczny dźwięk.
Odkurzacz DED6609 wyposażono w trzy rodzaje ssawek:
Z tyłu urządzenie jest miejsce do przechowania akcesoriów
Ponadto odkurzacz wyposażony jest w wąż elastyczny o długości 5 metrów z możliwością wymiany końcówek, co pozwala na podłączenie do odkurzacza praktycznie dowolnego elektronarzędzia (szlifierki do powierzchni gipsowych, szlifierki do betonu, pilarek stołowych i ręcznych itd.) oraz wygodny, regulowany, metalowy uchwyt.
W wężu ssącym zainstalowany jest pilot, służący do sterowania odkurzaczem
Miedziane uzwojenie silnika sprawia, że odkurzacz charakteryzuje się wysoką wydajnością, trwałością oraz niezawodnością, co czyni go idealnym rozwiązaniem do profesjonalnych zastosowań w warsztatach i pracowniach.
Wytrzymałe mobilne, skrętne kółka przednie oraz duże koła tylne, w które wyposażono w ten model, pozwalają na płynne przemieszczanie się po różnorodnych powierzchniach, zarówno tych gładkich jak i szorstkich (np. dywan, wykładzina).
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Dedra |
| Seria | DED6609 z funkcją autoczyszczenia filtra |
| Maksymalna moc | 1600 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Wydatek powietrza | 56 l/s |
| Zasięg pracy | 7.5 m |
| Waga urządzenia | 17.4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 18 kg |
| Pojemność zbiornika | 40 l |
| Klasa filtracji | M (Medium) |
| Kod producenta | DED6609 budowlany, do gipsu żyrafy, Klasa M, |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Informacje dodatkowe | bezworkowy, do gipsu, funkcja dmuchawy, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, otrząsacz filtra, regulacja siły ssania |
| Indeks | W75TDZC-2ABR9DT |