Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Karcher VC 6 akumulatorowy z filtrem HEPA
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1211.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1211.00
Najnowszy model!
Mocny akumulator 25,2 V doskonale dopasowany do aktywnej ssawki podłogowej. Zoptymalizowany czas pracy, 50 minut w trybie normalnym. Silnik o mocy 250 W, aktywna ssawka podłogowa, Power Lock i 3-stopniowy, bezworkowy system filtracji.
3-stopniowy system filtracji z filtrem cyklonowym, wlotu powietrza oraz HEPA. Filtr HEPA (EN: 1822:1998) Łatwe opróżnianie filtra po naciśnięciu 1 przycisku.
Optymalne usuwanie zanieczyszczeń, dzięki napędzanej ssawce. Wyjątkowo łatwe manewrowanie pod meblami. Niezawodne czyszczenie powierzchni.
Bezszczotkowy silnik elektryczny prądu stałego (250 W) w połączeniu z akumulatorem o mocy 25,2 V sprawiają, że odkurzanie nie kojarzy się już z ciężką pracą. Czas działania wynosi do 50 minut.
Swoboda ruchu oraz komfort. Dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi VC 6 Cordless ourFamily odkurzanie staje się prawdziwą przyjemnością: Urządzenie posiada wiele inteligentnych rozwiązań takich jak: opróżnianie zbiornika zanieczyszczeń za pomocą 1 kliknięcia, tryb Boost, ergonomiczny design do czyszczenia trudno dostępnych obszarów, oświetlenie LED aktywnej ssawki podłogowej, które sprawia że kurz jest dobrze widoczny, jak również gwarantuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń.
Optymalne usuwanie zanieczyszczeń, dzięki napędzanej ssawce. Wyjątkowo łatwe manewrowanie pod meblami. Niezawodne czyszczenie powierzchni.
3-stopniowy system filtracji z filtrem cyklonowym, powietrza wlotowego oraz HEPA.
Jakość marki Kärcher jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001. W 1991 roku Kärcher jako pierwsza firma w swojej kategorii otrzymała certyfikat DIN zgodność z normą EN ISO 9001. To właśnie między innymi dlatego, do Klienta trafia zawsze wysokowartościowy produkt spełniający najwyższe standardy produkcji.
Kärcher, jako firma kojarzona na całym świecie z najwyższą sprawnością, innowacyjnością oraz jakością, pozostała rodzinną firmą do dziś, z siedzibą w Winnenden koło Stuttgartu*.
Przedmiotem sprzedaży w niniejszej ofercie jest: 1x Karcher VC 6 Cordless ourFamily w wyposażeniu standardowym (dokładne wyszczególnienie w sekcji Wyposażenie Standardowe).
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kärcher |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | Kärcher VC 6 Cordless ourFamily Pet |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 25.2 V |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.8 l |
| Filtr | HEPA 12 |
| Czas ładowania | 235 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 50 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Szerokość produktu | 26.8 cm |
| Wysokość produktu | 23.7 cm |
| Głębokość produktu | 113,2 cm |
| Waga produktu | 2.7 kg |
| Kod producenta | 1.198-670.0 |
| Komunikacja | wskaźnik stanu akumulatora, wyświetlacz |
| Czas pracy na jednym ładowaniu (min) | ok. 50 |
| Czas ładowania baterii standardową ładowarką (min) | 235 |