Odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35L AFC, moc 1200W, klasa L, bezworkowy
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-1418
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Certyfikowany odkurzacz klasy ochrony przeciwpyłowej „L", zgodny z normą UE i zapewniający odpowiedni poziom ochrony użytkownika.
Gniazdo do podłączenia elektronarzędzi z funkcją automatycznego włączania/wyłączania oraz funkcją opóźnienia, która poprawia komfort pracy.
Zintegrowane uchwyty na osprzęt o raz kabel i wąż.
Wygodny transport zapewnia solidny mechanizm jezdny z kołami niebrudzącymi powierzchni.
Funkcja automatycznego oczyszczania filtra (AFC) zapewnia stałą, wysoką moc ssania
Dane techniczne:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Seria | GAS |
| Maksymalna moc | 1200 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Wydatek powietrza | 74 l/s |
| Zasięg pracy | 10 m |
| Waga urządzenia | 12.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12.2 kg |
| Pojemność zbiornika | 35 l |
| Klasa filtracji | L (Low) |
| Kod producenta | 06019C3200 |
| Informacje dodatkowe | bezworkowy, do gipsu, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, otrząsacz filtra, regulacja siły ssania |
| Indeks | M085V8-QBFGYX1 |