Odkurzacz ręczny Bosch BHN20L 20V bezprzewodowy, Li-Ion, 2 poziomy mocy
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 428.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 428.00
Zapomnij o ograniczeniach i szukaniu gniazdka. Bezprzewodowy odkurzacz zapewnia wszechstronne odkurzanie bez ograniczeń. Urządzenie jest lekkie, poręczne i perfekcyjne do szybkiego odkurzania, także niedostępnych miejsc w przestrzeni mieszkalnej. Doskonale sprawdzi się również do odkurzania wnętrza samochodu.
Do dyspozycji masz 2 poziomy mocy, dzięki czemu możesz dobrać siłę ssania do stopnia zabrudzeń albo typu sprzątanej powierzchni. Dzięki temu, że zbiornik na zanieczyszczenia jest przezroczysty, od razu widać, w jakim stopniu jest zapełniony. Dzięki temu, że w odkurzaczu zamontowano filtr zmywalny, nie musisz regularnie wymieniać go na nowy.
Ten odkurzacz został wyposażony w zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu zapewnia bezprzewodowe odkurzanie.Technologia litowo-jonowa Bosch sprawdziła się i potwierdziła swoją jakość w dziedzinie elektronarzędzi oraz stała się synonimem wysokiej efektywności i długiej żywotności akumulatorów. Charakteryzuje się długim czasem pracy i krótkim cyklem ładowania.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Bosch BHN20L |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.4 l |
| Filtr | zmywalny |
| Czas ładowania | 300 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Praca na mokro | nie |
| Załączone wyposażenie | ssawka szczelinowa |
| Szerokość produktu | 11,2 cm |
| Wysokość produktu | 14,2 cm |
| Głębokość produktu | 38,2 cm |
| Waga produktu | 1.49 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.59 kg |
| Kod producenta | BHN20L |
| Komunikacja | wskaźnik stanu akumulatora, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |