Odkurzacz ręczny bezprzewodowy samochodowy HEPA 7w1 - moc 90W, akcesoria
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 179.85
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 179.85
Doskonały sprzęt dla osób ceniących sobie porządek w samochodzie, szczególnie kiedy jeżdżą w nim dzieci, zwierzęta.
➡️Dołączone akcesoria umożliwiają kompleksowe sprzątanie auta, także trudno dostępnych miejsc i zakamarków.
➡️Filtr HEPA gwarantuje skuteczną filtrację powietrza i redukcję zanieczyszczeń.
➡️Nabłyszczające ściereczki idealnie nadają się do czyszczenia i pielęgnacji elementów wykonanych z plastiku, winylu oraz innych tworzyw sztucznych.
➡️K2 Vento to elegancki odświeżacz powietrza do samochodu o nowoczesnym designie i funkcjonalnym mocowaniu.
➡️Odkurzacz jest bardzo mocny, rozpędza się aż do 38000 - 40000 obrotów na minutę - ogromna siła w niewielkim urządzeniu!
➡️Posiada wbudowany akumulator, który w zupełności wystarczy na posprzątanie całego samochodu!
➡️Nie musisz użerać się z plączącymi kablami oraz zastanawiać się czy wystarczy, by posprzątać bagażnik.
➡️Model jest bezprzewodowy, a jego obsługa jest niezwykle przyjemna. Produkt nie wymaga podłączenia do zasilania.
Filtr HEPA znajdujący się wewnątrz:
➡️zapobiega wydmuchiwaniu najdrobniejszych pyłów na zewnątrz.
➡️dezynfekuje przechodzące przez niego powietrze.
➡️chroni silnik urządzenia przed uszkodzeniem.
➡️nadaje się do umycia pod bierzącą wodą.
W zestawie znajduje się komplet niezwykle praktycznych końcówek tj:
✅szczotka (pozwoli na czyszczenie miejsc, które są podatne na zarysowania, np. elementy kokpitu),
✅nakładka szczelinowa wąska oraz szeroka (szczególnie sprawdzą się w miejscach trudno dostępnych, np. pomiędzy siedzeniami),
✅elastyczna rura (zwiększy zasięg i pozwoli na dojście do najbardziej trudno dostępnych miejsc).
Praktyczne etui z rączką pozwoli na wygodne przechowywanie oraz transportowanie odkurzacza wraz ze wszystkimi akcesoriami dołączonymi do zestawu. Nie musisz się obawiać, że jakąś końcówkę zgubisz, szczególnie przechowując zestaw w samochodzie.
✅odkurzacz
✅dwie wąskie końcówki
✅szczotka
✅nakładka
✅wąż elastyczny
✅pokrowiec
✅przewód zasilający USB
✅ściereczki do pielęgnacji kokpitu
✅zapach samochodowy K2 Vento
Otwór w odkurzaczu jest tak duży, że pozbędziesz się każdego brudu. Odkurzacz sprawdzi się zarówno w samochodzie jak i w domu, do odkurzenia kanapy, bądź niewielkich zabrudzeń - w szybki sposób posprzątasz mieszkanie bez konieczności wyjmowanie klasycznego odkurzacza.
Miejsce w jakim zbierają się wszelkie nieczystości jest przeźroczyste, co sprawia, że widzimy kiedy należy go opróżnić. Dzięki temu odkurzacz nigdy nie będzie zapchany. W celu wyjęcia pojemnika należy wcisnąć przycisk na odkurzaczu, który zwolni blokadę, wyjąć filtr, wyczyścić go i następnie ponownie włożyć go i zamknąć pojemnik.
Po rozładowaniu akumulatora należy podłączyć go do zasilania (załączonym przewodem USB), może być to ładowarka samochodowa, laptop, czy też ładowarka sieciowa.
Ściereczki do czyszczenia i pielęgnacji elementów wykonanych z plastiku, winylu oraz innych tworzyw sztucznych.
Opakowanie zawiera 24 nawilżane ściereczki.
Można je stosować do czyszczenia wszelkich elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, także w gospodarstwie domowym.
Zapach: pomarańcza
Przygotuj się na sezon zimowy!
Na innych naszych aukcjach znajdziesz przydatne akcesoria na zimę do auta
K2 Vento to elegancki odświeżacz powietrza do samochodu o nowoczesnym designie i funkcjonalnym mocowaniu.
Dzięki największej pojemności wśród odświeżaczy do samochodu - 8ml, K2 Vento to najlepiej sprzedający się odświeżacz powietrza z oferty K2. Absolutny hit sprzedażowy od kilku lat. Każdy zapach to inny kolor płynu, który współgra z kolorem sznureczka. Żywe kolory rozweselą wnętrze każdego samochodu.
Aplikator odświeżacza powietrza K2 Vento zaprojektowany został tak, aby zapach dozować stopniowo w minimalnych ilościach. Drewniany korek nasącza się substancją zapachową i w ten sposób powoli ją uwalnia dzięki czemu może realnie pachnieć nawet do 6 tygodni.
Cechy odświeżacza powietrza do samochodu K2 Vento:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xtrobb |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Xtrobb 22149 |
| Napięcie akumulatora | 7.4 V |
| Moc | 90 W |
| Zasilanie | akumulatorowe, sieciowe |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.3 l |
| Filtr | HEPA |
| Czas ładowania | 90 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 30 min |
| Praca na mokro | tak |
| Cechy dodatkowe | cyklonowy - bezworkowy |
| Załączone wyposażenie | dwie wąskie końcówki szczotka |
| Szerokość produktu | 35,2 cm |
| Wysokość produktu | 11,2 cm |
| Głębokość produktu | 10,2 cm |
| Waga produktu | 0.59 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.9 kg |
| Kod producenta | Odkurzacz samochodowy |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | wskaźnik czystości filtra, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |