Robot planetarny Zeegma Planeet Mix Szary 1800W z dotykowym panelem
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 446.99
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 446.99
Robot z dotykowym panelem z wyświetlaczem do sterowania trybami automatycznymi i pokrętło do sterowania manualnego. Duża moc oraz opatentowane mieszadło z silikonowymi nakładkami to zalety Zeegma Planeet Mix.
Zależy nam na wydajności sprzętu, który oferujemy. Konstruując Zeegma Planeet Mix Gray chcieliśmy zagwarantować maksymalną skuteczność przy niskim zużyciu energii. W tym modelu zdecydowaliśmy się na silnik 1000W o mocy szczytowej 1800W. Zadbaliśmy też o specjalne zabezpieczenie, które chroni go przed przegrzaniem.
Podczas używania robota możesz korzystać 3 automatycznych trybów, które wybierzesz za pomocą dotykowego panelu sterowania: 1: do ciast ciężkich, 2: mas i ciast leistych, 3: ubijania. Posiada on także 8 trybów manualnych, którymi sterujesz wygodnym pokrętłem. Dodatkowo Zeegma Planeet Mix Gray został wyposażony w tryb pulsacyjny.
W zestawie znajdziesz dużą misę o pojemności 5l (4L pojemność użytkowa ) ze stali nierdzewnej, z uchwytem oraz pokrywą przeciwbryzgową. Dzięki opatentowanemu mieszadłu z silikonowymi nakładkami szybko przygotujesz masy, kremy lub sosy. Hak wyrobi twarde ciasta, a za pomocą ubijaczki białka na sztywną pianę ubijesz w mgnieniu oka. Wszystkie końcówki zostały pokryte teflonem, dzięki czemu nie przywiera do nich jedzenie. Zarówno misę, jak i inne akcesoria możesz prać w zmywarce.
Nasz robot kuchenny Zeegma Planeet Mix Gray jest kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca, a jego nowoczesny design sprawia, że świetnie prezentuje się na kuchennym blacie. Dodatkowo wyposażyliśmy go w antypoślizgowe nakładki, aby zapobiegać przesuwaniu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Zeegma |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | Planeet Mix |
| Moc | 1800 W |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Liczba poziomów prędkości | 8 |
| Pojemność misy roboczej | 5 l |
| Szerokość produktu | 35.5 cm |
| Wysokość produktu | 31 cm |
| Głębokość produktu | 22 cm |
| Waga produktu | 3.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.77 kg |
| Kod producenta | robot kuchenny planetarny Zeegma szary |
| Tryby pracy | pulsacyjny, turbo |
| Bezpieczeństwo | automatyczne zatrzymanie podczas podniesienia głowicy, blokada bezpieczeństwa, blokada pokrywy, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | mieszanie, miksowanie, programy automatyczne, ubijanie, ucieranie, wyrabianie ciasta |
| Załączone wyposażenie | Hak do mieszania ciasta twardego, Mieszadło do ciast lejących, Misa z uchwytem, Pokrywa do misy, Robot planetarny,, Ubijaczka |
| Indeks | 48RZX1G-WFE3X10 |