Słuchawki Bezprzewodowe Edifier W280NB ANC z Mikrofonem i Regulacją Głośności
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 258.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0205
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 258.00
Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.
Słuchawki wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów. Wytłumiają one otaczający Cię hałas - dzięki temu będziesz mógł rozkoszować się muzyką w najwyższej jakości bez zakłóceń. Jest to idealne rozwiązanie, gdy słuchasz muzyki w głośniejszych miejscach (np. na ulicy) jak i również w czasie dłuższych podróży (np. w pociągu).
Dzięki wbudowanemu w słuchawki pilotowi będziesz mógł z łatwością kontrolować aktualny poziom głośności, bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia, z którego odsłuchujesz muzykę.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Edifier |
| Model | RHGK-5IXDV |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Waga produktu | 33 g |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | otwarta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 13 h |
| Kod producenta | BELLA-B-0205 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 24 Ω |