Słuchawki Bluetooth Defender FreeMotion B571 z LED, MicroSD, składane, 9h
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Słuchawki zmieniają podświetlenie LED po kolei na kolory widoczne na zdjęciu.
Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Bluetooth B571 wyróżniają się wysokiej jakości dźwiękiem oraz podświetleniem LED. Najnowsze łącze Bluetooth 5.0 zapewnia stabilną i szybką transmisję sygnału, a jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz podłączyć urządzenie za pomocą kabla audio 3,5 mm. Produkt można wygodnie i łatwo złożyć, co sprawia, że ich ewentualny transport będzie łatwy i bezpieczny.
Słuchawki łączą się z urządzeniami za pomocą funkcji Bluetooth w najnowszym standardzie 5.0. Dzięki temu znacząco ograniczono pobór energii oraz realny zasięg działania urządzenia, a Ty możesz cieszyć się ulubioną muzyką jeszcze wygodniej. Sparowanie słuchawek do laptopa lub telefonu czy telewizora jest szybkie i proste.
Słuchawki w każdej chwili możesz złożyć tak, by zajmowały mniej miejsca i były w mniejszym stopniu narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia ich w torbie czy plecaku.
✅ Kompaktowa składana konstrukcja sprawia, że łatwo złożyć słuchawki i zabrać ze sobą.
✅ Dioda w obudowie słuchawek oraz podświetlenie LED.
✅ Wbudowany mikrofon pozwala na jakościowy przekaz dźwięku.
✅ Slot na karty MicroSD. Gniazdo do karty pamięci Micro-SD zamienia słuchawki w odtwarzacz MP3 - słuchaj muzyki bez podłączania do smartfona lub laptopa.
✅ Klawisze sterowania na słuchawkach. Pozwalają odebrać połączenie lub przełączyć utwór nie dotykając telefonu.
✅ Kabel audio w zestawie. Jeśli w zestawie słuchawkowym rozładuje się akumulator, wystarczy podłączyć go do kablu i dalej słuchać muzyki.
✅ Pałąk regulowany
✅ Kompaktowa składana konstrukcja
✅ Zakres działania do 10 m. Zestaw słuchawkowy pozwala rozmawiać przez telefon lub słuchać radia internetowego z komputera przenośnego poruszając się swobodnie do 10m.
✅ Czas pracy naładowanej baterii do 9 godzin słuchania muzyki i rozmów.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Defender |
| Model | inny (FreeMotion B571) |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Szerokość produktu | 18.97 cm |
| Wysokość produktu | 17.98 cm |
| Głębokość produktu | 8.01 cm |
| Waga produktu | 244 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.344 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 81 h |
| Zasięg | 11 m |
| Czas pracy | 8 h |
| Cechy dodatkowe | Słuchawki z Mikrofonem, Bluetooth 5.0, MP3, Podświetlenie LED, MicroSD |
| Załączone wyposażenie | Słuchawki, Kabel Audio, Kabel do zasilania, Oryginalne Opakowanie, Instrukacja |
| Kod producenta | 63571 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000Hz |
| Złącze ładowania | microUSB |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Słuchawki Bezprzewodowe | z Mikrofonem, Bluetooth, Podświetlenie LED |
| Indeks | 51KQVIM-80A8437ZZ |