Słuchawki Bluetooth Edifier X3s IP55 Wodoodporne Czarne Bezprzewodowe
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 247.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 247.00
Bezprzewodowe słuchawki X3s to udane rozwiązanie, które łączy ze sobą zarówno wygodę jak i stylowe, przemyślane wykonanie. Z pewnością dostarczą doskonałą jakość dźwięku oraz stabilny, nieprzerwany przesył sygnału audio.
✔️ Dokładna jakość dźwięku: Słuchawki zapewniają czysty przesył sygnały audio. Wyposażone w redukcję szumów CVC 8.0 zapewniają niezrównany komfort podczas rozmów telefonicznych.
✔️ Bezprzewodowe połączenie: Urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth 5.2 oraz aptX, zapewniając stabilne, niezawodne połączenie.
✔️ Długi czas pracy: Słuchawki mogą pracować do 8 godzin na jednym naładowaniu, a etui ładujące dołączone w zestawie wydłuża ten czas o dodatkowe 20 godzin.
Obie słuchawki posiadają czuły panel dotykowy, który udostępnia zdalne sterowanie podstawowymi funkcjami, bez potrzeby sięgania po smartfona. Wystarczy jeden ruch dłonią, aby bez żadnych przeszkód zmienić kolejność i zatrzymać odtwarzanie muzyki, aktywować asystenta głosowego, odebrać lub odrzucić połączenie, czy włączyć specjalny tryb gamingowy, który zapewnia doskonałą synchronizację audio i wideo.
Słuchawki posiadają pełną odporność na kurz, pył i wodę według klasy IP55 systemu wodoodporności. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia najwyższy komfort w czasie wielogodzinnej rozrywki. Praktyczna budowa umożliwia prawidłowe ułożenie w uszach i zapobiega wypadaniu przy wykonywaniu gwałtownych ruchów. X3s wyróżniają się niewielkim rozmiarem, wagą jedynie 62g oraz charakterystycznym kształtem, umożliwiając zabranie ich ze sobą praktycznie wszędzie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Edifier |
| Model | FM32-JCK-21 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałoweldousznelbezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarnylczerń |
| Waga produktu | 0.6 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.7 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.2 |
| Czas czuwania | 21 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 8 h |
| Kod producenta | BELLA |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Załączone wyposażenie | 2x słuchawka, Etui powerbanklKabel do ładowania typ C, Wymienne gumki, Instrukcja obsługi |
| Wersja Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Profile Bluetooth | A2DP / AVRCP / HFP |
| Głośnik | 6mm |
| Stopień ochrony | IP55 wodoodporność |