Słuchawki Douszne Bezprzewodowe inPod 3 Bluetooth 5.0 z Etui Ładującym
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1085.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0222
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1085.00
Stan wizualny: 6/6
Zestaw zawiera:
Nowe słuchawki inPod 3 - wraz z bezprzewodowym etui ładującym - to niezrównane słuchawki bezprzewodowe, które teraz pozwalają rozmawiać jeszcze dłużej. Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym Twoim urządzeniem. Gdy masz je w uszach, są już podłączone, a Ty od razu zanurzasz się w bogatym dźwięku pierwszorzędnej jakości.
Słuchawki zostały wyposażone w system automatycznego łączenia z telefonem. Wyjmujesz je z etui sparowane z Twoim telefonem i od razu zanurzasz się w muzyce którą kochasz.
*Słuchawki wymagają ręcznego połączenia z telefonem przy pierwszym użyciu.
inPod 3 wyposażyliśmy w dotykowy system sterowania, w odróżnieniu od tanich słuchawek system działa niezawodnie, zawsze reagując na dotyk tak jak sobie tego zażyczysz. Dotknij raz, dwa, przytrzymaj i sprawdź co się stanie
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | UNIVERSAL |
| Model | OGTL7-76 |
| Rodzaj słuchawek | douszne, doknałowe, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość produktu | 5.5 cm |
| Wysokość produktu | 4.5 cm |
| Głębokość produktu | 2 cm |
| Waga produktu | 26 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 500 h |
| Zasięg | 15 m |
| Czas pracy | 6 h |
| Kod producenta | BELLA-B-0222 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 9 Ω |
| Załączone wyposażenie | etui ładyjące, kabel ładujący, instrukcja obsługi |