Słuchawki Douszne Soundcore Sport X10 Bezprzewodowe, Bluetooth 5.2, IPX7
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Niesamowity dźwięk kochany przez ponad 20 milionów ludzi
Wyjątkowe słuchawki douszne Sport X10 doskonale potrafią zmotywować do aktywnego treningu.
Koniec z wypadającą słuchawką !
Unikalne zaczepy na uszy, które możesz przekręcać o 210° dla idealnego dopasowania, są nie tylko wygodne ale też potrafią trzymać słuchawkę w miejscu nawet podczas intensywnego wysiłku. Technologia BassUp wzmacniająca niskie tony w czasie rzeczywistym, jeszcze bardziej pobudzi Twoją motywację.
Nie musisz również martwić się o korozyjne działanie potu czy bieganie w deszczu, dzięki wodoodporności IPX7 oraz opatentowanej technologii SweatGuard.
Sport X10 mają unikalne zaczepy na uszy, które obracają się do 210°. Przekręcaj je do momentu aż poczujesz idealne ułożenie. Oryginalna konstrukcja zapewnia wyjątkową wygodę i dopasowanie które utrzyma słuchawki na swoim miejscu nawet podczas aktywnego treningu.
Dynamiczny system akustyczny zapewnia 2 razy więcej basów przy zachowaniu czystości średnich i wysokich tonów. Technologia BassUp analizuje i wzmacnia basy Twojej muzyki w czasie rzeczywistym, zapewniając dodatkowe maksymalne wzmocnienie.
Opatentowana technologia SweatGuard została zainspirowana konstrukcją łodzi podwodnej, dzięki czemu słuchawki douszne Sport X10 są odporne na korozyjne działanie ludzkiego potu.
Dodatkowo Sport X10 mają w pełni wodoodporną konstrukcję o stopniu ochrony IPX7, która zatrzymuje płyny na zewnątrz.
Trenuj ile masz sił, wiedząc że wewnętrzne elementy są dobrze chronione przed uszkodzeniem.
Aplikacja Soundcore pozwala dostosować słuchawki treningowe Sport X10 do własnych potrzeb. Skorzystaj z zaproponowanych ćwiczeń oddechowych w aplikacji, aby skupić się na oddychaniu przed treningiem, dostosuj profil dźwięku za pomocą 22 ustawień korektora i dostosuj elementy sterujące.
Bluetooth 5.2 zapewnia, że słuchawki douszne Sport X10 utrzymują stabilne połączenie z urządzeniem przez cały czas trwania treningu.
Sport X10 jest wyposażony w 6 mikrofonów i technologię redukcji szumów, która wyraźnie odbiera Twój głos i blokuje dźwięki otoczenia. Jeśli jest wietrzny dzień, włącz redukcję szumu wiatru w aplikacji Soundcore, aby jeszcze bardziej poprawić jakość połączeń.
Obie wkładki douszne mają łatwy w użyciu przycisk, który pozwala na sterowanie słuchawkami, nawet w połowie treningu. Użyj aplikacji Soundcore, aby dostosować sterowanie do swoich potrzeb.
Uzyskaj 8 godzin muzyki po jednym naładowaniu słuchawek treningowych i dodaj dodatkowe 3 pełne ładowania za pomocą etui ładującego.
Sport X10 są małe i lekkie, dzięki czemu zapewniają wygodę podczas długich sesji odsłuchowych. Smukłe etui ładujące z łatwością mieści się w kieszeni lub torbie na siłownię, nie zajmując dużo miejsca.
Wystarczy nacisnąć przycisk na etui ładującym, aby otworzyć je jedną ręką. To drobny szczegół, który pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, gdy jesteś zajęty.
UWAGA
Sport X10 ma klasę wodoodporności IPX7 zgodnie z normą IEC 60529, co oznacza, że mogą wytrzymać zanurzenie w wodzie na maksymalnej głębokości 1 metra przez maksymalnie 30 minut. Nie są przeznaczone do pływania, brania prysznica ani wystawiania na działanie wody w basenie lub oceanie. Nie używaj Sport X10 w saunie lub łaźni parowej. Skuteczność hydroizolacji może z czasem ulec zmniejszeniu. Etui ładujące nie jest wodoodporne.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Soundcore |
| Model | 6146-ANT-96 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Wysokość produktu | 20 cm |
| Głębokość produktu | 35 cm |
| Waga produktu | 151 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.36 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.2 |
| Czas czuwania | 32 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 32 h |
| Załączone wyposażenie | słuchawki, gumki silikonowe w trzech rozmiarach S M L, kabel ładujący |
| Kod producenta | BELLA-B-0185 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Cechy dodatkowe | mikrofon, bluetooth, BassUp, SweatGuard, |