Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 4 Active Bezprzewodowe Dokanałowe Czarne
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 108.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0121
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 108.00
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xiaomi |
| Model | 76LG-FET-11 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 31.1 cm |
| Wysokość produktu | 22.5 cm |
| Głębokość produktu | 20.9 cm |
| Waga produktu | 75 g |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.2 |
| Kod producenta | BELLA-B-0121 |